Програма вступного випробування для вступників до Уманського державного педагогічного університету імені Павла ТичиниСкачати 138.12 Kb.
Сторінка1/20
Дата конвертації05.01.2018
Розмір138.12 Kb.
ТипПрограма
  1   2   3   4   5   6   7   8   9   ...   20


Міністерство освіти і науки України

Уманський державний педагогічний університет

імені Павла Тичини
ЗАТВЕРДЖЕНО:

Голова приймальної комісії УДПУ

_________проф. Побірченко Н.С.

_____________2013 р.


ПРОГРАМА


вступного випробування

для вступників до Уманського

державного педагогічного університету імені Павла Тичини

напряму підготовки 6.010104 «Професійна освіта. Харчові технології»

бакалавр (на базі освітньо-кваліфікаційного рівня молодший спеціаліст)

денна та заочна форми навчання


Умань - 2013Пояснювальна записка
Програма вступного випробування базується на виявленні знань з теоретичного і практичного навчання професії «Кухар» та вимог освітньо-кваліфікаційної характеристики даної професії. До програми вступного випробування входять питання з основних дисциплін підготовки кухаря: основ фізіології харчування, санітарії та гігієни, виробничого навчання, технології приготування їжі з основами товарознавства, обладнання харчової промисловості.

Майбутні абітурієнти виявляють знання з правил роботи підприємств громадського харчування, рецептури, технології приготування, вимог до якості, правил роздачі (комплектації), строків і умов зберігання страв; видів, властивостей кулінарного призначення та особливостей обробки овочів, макаронних і бобових виробів, сиру, яєць, напівфабрикатів з котлетної маси, тіста, консервів, концентратів та інших продуктів, ознаки та органолептичні методи визначення їх доброякісності, прийоми, способи та послідовність виконання теплової обробки продуктів, правила користування, призначення технологічного обладнання, виробничого інвентарю, інструменту, ваговимірювальних приладів, посуду та правила догляду за ними; санітарні правила для підприємств громадського харчування; правила охорони праці, техніки безпеки та протипожежної безпеки.

Критеріями для перевірки рівня теоретичних знань є:
10-12 балів. Глибокі знання й розуміння всього програмного матеріалу в усіх деталях. Послідовний, логічно обґрунтований усний і письмовий виклад матеріалу.

7-9 балів. Знання й розуміння всього програмового матеріалу в усіх деталях. Обґрунтований усний або письмовий виклад матеріалу з допущенням незначних відхилень та помилок.

4-6 балів. Знання й розуміння тільки основного програмного матеріалу в обсязі, який дає змогу вивчати наступний матеріал. Не цілком обґрунтований, спрощений виклад матеріалу з помилками.

1-3 балів. Незнання і слабке розуміння значної частини програмного матеріалу. Виклад матеріалу з грубими помилками.
Каталог: files -> vstup -> programy
files -> Уроків з географії 7 класу з теми: «Африка» Вчитель географії П’ятак С. В
programy -> Програма вступного випробування з методики трудового навчання для спеціальності 01010301 Технологічна освіта
vstup -> Перемога Лютневої буржуазно-демократичної революції й повалення самодержавства в Росії кардинально змінили суспільно-політичний устрій
vstup -> Програма вступних випробуваннь «філософія»
vstup -> Програма вступного іспиту до аспірантури зі спеціальності
vstup -> План виховної роботи Снігурівського професійного ліцею на 2014-2015 навчальний рік
vstup -> Програма вступного до аспірантури
vstup -> Конкурс «Шкільна бібліотека»


Поділіться з Вашими друзьями:
  1   2   3   4   5   6   7   8   9   ...   20


База даних захищена авторським правом ©referatu.in.ua 2017
звернутися до адміністрації

    Головна сторінка