Публічний звіт голови Виноградівської райдержадміністраціїСкачати 388.81 Kb.
Сторінка1/19
Дата конвертації01.08.2018
Розмір388.81 Kb.
  1   2   3   4   5   6   7   8   9   ...   19

ПУБЛІЧНИЙ ЗВІТ

Голови Виноградівської райдержадміністрації
Постійна увага та зусилля Виноградівської райдержадміністрації у звітному періоді були спрямовані на реалізацію державної регіональної політики, державних і регіональних програм соціально-економічного та культурного розвитку, здійснення інших наданих державою повноважень.

Завдяки постійній координації роботи структурних підрозділів райдержадміністрації вирішувалися найважливіші питання життєдіяльності району. Особлива увага приділялася покращенню соціально-економічних показників району, розвитку малого бізнесу, розв’язанню соціальних проблем інвалідів, ветеранів війни та праці, забезпеченню функціонування житлово-комунального господарства району, поліпшенню санітарного стану населених пунктів району.

Районна державна адміністрація працює згідно із затвердженими перспективним та квартальними планами роботи, крім того розробляються та затверджуються тижневі плани основних організаційно-масових заходів райдержадміністрації.

Згідно Регламенту роботи Виноградівської райдержадміністрації:

- щотижня головою районної державної адміністрації проводилися наради із заступниками голови райдержадміністрації, керівником апарату за участю керівників структурних підрозділів. За результатами нарад складено протоколи та оформлено окремі доручення голови райдержадміністрації;

- щотижня головою районної державної адміністрації проводилися наради із керівниками правоохоронних органів.

Керівництвом, працівниками апарату та структурних підрозділів державної адміністрації, постійно надається практична допомога органам місцевого самоврядування району в підвищенні професійного рівня сільських, селищних, міського голів та секретарів виконавчих комітетів органів місцевого самоврядування.

На постійному контролі знаходиться питання стану ведення діловодства, дотримання виконавчої дисципліни.

Для організації контролю за виконанням розпорядчих документів органів влади вищого рівня щомісячного готується план-контроль, який заздалегідь доводиться до безпосередніх виконавців.

Протягом звітного періоду управліннями, відділами і службами райдержадміністрації опрацьовано 2947 документів вхідної кореспонденції, з них 202 розпорядження та 16-доручень голови обласної державної адміністрації.

Протягом 2017 року видано 390 розпоряджень голови районної державної адміністрації та 34 доручення Управлінням, відділам та службам державної адміністрації, підготовлено 2913 документів вихідної документації.

Вживаються невідкладні заходи щодо виконання вимог Указу Президента України від 7 лютого 2008 року № 109/2008 „Про першочергові заходи щодо забезпечення реалізації та гарантування конституційного права на звернення до органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування” та всебічно проводиться аналіз стану організації роботи зі зверненнями громадян.

З урахуванням вимог Указу Президента України,  та з метою підвищення відповідальності посадових осіб за забезпечення об’єктивного, кваліфікованого і своєчасного розгляду заяв і скарг громадян, оперативного вирішення їх проблем головою державної адміністрації видано розпорядження від 20.10.2015 №299, яким  затверджено графік особистого прийому громадян у районній державній адміністрації. Також затверджено  графіки: засідань постійно діючої комісії з питань розгляду звернень громадян; роботи прямої телефонної лінії „Запитай у влади” на півріччя;  особистих доповідей сільських, селищних, міського голів перед головою райдержадміністрації з питань додержання законодавства про звернення громадян; здійснення перевірок у виконавчих комітетах місцевих рад; особистого прийому громадян керівництвом райдержадміністрації за місцем проживання (виїзних прийомів) та проведення щомісячного дня контролю.

Райдержадміністрацією здійснюється  постійний моніторинг звернень громадян, що надійшли до Президента України, Кабінету Міністрів України, інших центральних органів влади та облдержадміністрації і були направлені для розгляду за належністю до райдержадміністрації. Така форма моніторингу сприяє відбору тих звернень, що потребують розгляду постійно діючою комісією. У 2017 році проведено 12 засідань комісії, на яких розглянуто 16  питань. На засіданнях комісії було заслухано особисті доповіді 20 сільських та 2 селищних голів району: Буківського, Боржавського, Пушкінського, Великокопанського, Великоком’ятського, Оноцького, Великопаладського, Вербовецького, Веряцького, Дротинського, Матіївського, Шаланківського, Новосільського, Підвиноградівського, Фанчиківського, Перехрестянського, Олешницького, Теківського, Чорнотисівського, Великопаладського та Вилоцького, Королівського  з питань роботи зі зверненнями громадян.

За підсумками  2017 року до районної державної адміністрації надійшло 750 (у 2016 - 946) усних та письмових заяв і скарг громадян, що на 196 менше ніж за минулий рік: з них письмових – 520,  усних – 140, виїзних - 66;  від обласної  державної адміністрації надійшло - 50; 6 громадян звернулося в телефонному режимі «Запитай у влади»; кількість колективних звернень за  2016 рік - 18.

За характером та сферою питань звернення, що надходять до райдержадміністрації, можна виділити наступні, що стосуються різних галузей життя громадян району:

- соціального захисту: про надання одноразової грошової допомоги малозабезпеченим громадянам та учасникам АТО; про призначення субсидії;

- земельні питання: про виділення земельної частки (паю) в натурі на місцевості та  надання  дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою, внесення змін у сертифікат на земельну частку (пай), виготовлення дубліката сертифіката, тощо.

Головою райдержадміністрації та заступниками здійснюється прийом громадян чотири рази у місяць кожним, у тому числі і два виїзні. За   2017 рік на прийомі у керівництва райдержадміністрації побувало 120 громадян (в тому числі до голови звернулося 70 громадян).

Керівництвом райдержадміністрації проведено 66 виїзних прийомів громадян за місцем їх проживання. Особисто головою проведено 12 виїзних прийомів, під час яких звернулося 12 громадян.

В райдержадміністрації функціонують телефони: „гарячої лінії”          (тел.2-62-00), довіри та прямий телефон „Запитай у влади” (тел.2-65-31). Під час проведення 6 телефонних ліній „Запитай у влади” надійшло 6 телефонних дзвінків від громадян. Заявникам дано усне роз’яснення.

Звернення, що надійшли на адресу райдержадміністрації,  аналізуються, вживаються  заходи  щодо їх позитивного вирішення. На відповідному рівні проводиться в районі робота з обстеження матеріально – побутових умов проживання малозабезпечених категорій населення району, вишукуються усі додаткові можливості для їх матеріальної підтримки.

Усі звернення громадян, які надійшли до райдержадміністрації за 2017 рік, розглянуті,  терміни виконання дотримані, усім заявникам надіслані письмові відповіді або дано усні роз’яснення. Із 750  зареєстрованих письмових та усних звернень позитивно вирішено 600, надано роз’яснення 130 громадянам.  В стадії розгляду залишилося 10 усних та письмових  звернень.

На виконання  Закону України „Про доступ до публічної інформації”, пункту 2 Указу Президента України від 5 травня 2011 року №547/2011„Питання забезпечення органами виконавчої влади доступу до публічної інформації” та розпорядження голови облдержадміністрації від 30.05.11 №303,  головою державної адміністрації видано відповідне розпорядження  від 18.11.11  №414 „Про забезпечення доступу до публічної інформації”. За 2017 рік до райдержадміністрації надійшов 71 запит на публічну інформацію.

Безпосередньо від громадян Виноградівського району за 2017 рік на  Урядову гарячу лінію надійшло 402 телефонних дзвінків з різних питань, з яких 350 вирішено позитивно, дано роз’яснення 42-громадянам,  у стадії розгляду  залишилося 10-зверненнь. Усі телефонні звернення розглянуто, заявникам надано письмові відповіді у визначені терміни.


Каталог: images -> stories
stories -> Порушення мінерального обміну (мінеральні дистрофії)
stories -> Елементи ультраструктурної патології клітини
stories -> Завдання для першого туру всеукраїнської студентської олімпіади для студентів напряму 090201 «Водні біоресурси та аквакультура» Питання з дисципліни «Іхтіологія»
stories -> Методичні рекомендації по вивченню дисципліни Дисципліна "Екологія тварин" є дисципліною циклу підготовки фахівців кваліфікаційного рівня бакалавр за напрямом "екологія, охорона навколишнього середовища та збалансоване природокористування"
stories -> Як галузей педагогічної науки
stories -> Вступна частина
stories -> Основними напрямками роботи шкільної бібліотеки
stories -> Дати святкування Великодня у 2000—2020 рр


Поділіться з Вашими друзьями:
  1   2   3   4   5   6   7   8   9   ...   19


База даних захищена авторським правом ©referatu.in.ua 2017
звернутися до адміністрації

    Головна сторінка