Реферат друкується на машинці, після чого робота має бути уважно вичитана. Всі сторінки, крім титульної, нумеруютьсяСкачати 12.79 Kb.
Дата конвертації13.09.2018
Розмір12.79 Kb.
ТипРеферат

Вимоги до реферату:

Тема реферату вступника до аспірантури має бути актуальною у творчому і практичному відношеннях, пов'язана, як правило, з майбутнім науковим дисертаційним дослідженням, узгоджена з кафедрою, де ведеться аспірантська підготовка. Реферат - це цілком самостійна творча робота. Передбачаючи вступ до аспірантури, кандидат має право за 1-2 роки узгодити тему реферату із завідуючим відповідною кафедрою.

При оформленні реферату рекомендується дотримуватися такої його структури:

титульний аркуш,

план або зміст,

виклад основного матеріалу,

висновки,

бібліографія.

У разі використання літературних джерел необхідно подавати підрядкові посилання із зазначенням усіх необхідних компонентів бібліографічного опису цих публікацій: автор, назва роботи, місто, видавництво, рік, сторінки /для журнальних публікацій після назви роботи - назва журналу, рік, номер або випуск, сторінки/. Роботи класиків необхідно наводити за останніми виданнями творів. При цитуванні будь-якого з джерел цитата повинна виділятися з основного тексту лапками.

Реферат друкується на машинці, після чого робота має бути уважно вичитана. Всі сторінки, крім титульної, нумеруються.

Рекомендований обсяг реферату: природничі науки - 15-20 стор., суспільні і гуманітарні науки - 25-30 стор. машинопису.

Реферат, підписаний вступником, подається на відповідну кафедру для перевірки і з одержаною оцінкою здається разом з документами до аспірантури.Титульна сторінка реферату повинна містити такі відомості. Вгорі: "Дніпропетровський національний університет ім. О. Гончара". Всередині - тема реферату. Нижче праворуч - прізвище, ім'я, по батькові автора із зазначенням обраної спеціальності. Внизу: "Дніпропетровськ" і рік написання.
Каталог: wp-content -> downloads
wp-content -> Конспект лекцій з дисципліни «Основи охорони праці»
wp-content -> Львівський національний університету імені івана франка кафедра історії держави, права та політико-правових учень
downloads -> Опорний конспект лекцій із зоології
downloads -> Велекоднє свято
downloads -> Науково-методичний комплекс дисципліни (нмкд) „Зоологія”
downloads -> Робота з інтерфейсом користувача операційної системи. Робота з об’єктами файлової системи
downloads -> Сценарій свята останнього дзвоника


Поділіться з Вашими друзьями:


База даних захищена авторським правом ©referatu.in.ua 2017
звернутися до адміністрації

    Головна сторінка