Реферат на тему: " Види діалізу, штучна нирка"Скачати 72.69 Kb.
Сторінка1/5
Дата конвертації13.09.2018
Розмір72.69 Kb.
ТипРеферат
  1   2   3   4   5

Реферат на тему:

Види діалізу, штучна нирка”ПЛАН
Вступ

1. Поняття діалізу, його значення у лікуванні

2. Гемодіаліз. Застосування штучної нирки

3. Перітонеальний діаліз

4. Трансплантація нирки

Список використаної літератури

Вступ

В останні три десятиліття діаліз і трансплантація стали ефективними методами лікування, які продовжують життя страждаючим нирковою недостатністю хворим. Підхід до лікування при гострій нирковій недостатності відрізняється від підходу до лікування при хронічній нирковій недостатності через незворотний характер останньої. Консервативна терапія або діаліз служать основними методами лікування при гострій нирковій недостатності, тоді як трансплантацію як метод лікування не слід рекомендувати хворим цієї групи.

На першому етапі лікування консервативне, але потім виникає необхідність у проведенні гемодіалізу, перитонеального діалізу або трансплантації нирки або штучної нирки. Унаслідок того що кожний з цих методів приносить лише обмежений успіх, до лікування при хронічній нирковій недостатності варто підходити з позицій переходу від одного методу лікування до іншого в залежності від ступеня його ефективності і виникнення ускладнень.

Лікування при нирковій недостатності варто починати в такий період перебігу хвороби, коли ускладнення її будуть помірними, а не тоді, коли хвороба протікає безсимптомно. Ранній початок лікування дозволить уникнути важких ускладнень уремії.Каталог: download -> 122


Поділіться з Вашими друзьями:
  1   2   3   4   5


База даних захищена авторським правом ©referatu.in.ua 2017
звернутися до адміністрації

    Головна сторінка