Реферат на тему: електронна поштаСторінка1/2
Дата конвертації09.04.2018
Розмір46.3 Kb.
ТипРеферат
  1   2

КОЛОМИЙСЬКИЙ КОЛЕДЖ КОМП'ЮТЕРНИХ НАУКРЕФЕРАТ


На тему:

ЕЛЕКТРОННА

ПОШТАТеоретична частина.


Історія електронної пошти починається від часу створення І-т. Проект ARPA був створений для обміну інформацією на випадок військового нападу чи конфлікту з Радянським Союзом. Війна не відбулася, а між вузлами сітки, яка дуже швидко розросталася передавали військову інформацію. Проте дуже швидко основна маса інформації стала суто цивільною, оскільки службовці обмінювалися повідомленнями пр проведені вихідні, погоду, здоровя і т.д.

З появою технології WWW (гіпертекстових документів) електронна пошта стала найшвидшим, найдешевшим і найнадійнішим засобом звязку.

Користувач компютера підєднаного до ІТ створює на спеціальному поштовому сервері свою поштову скриньку. Підєднуючись до цього вузла він має можливість або переглядати надіслану йому кореспонденцію, або відправити свої повідомлення.

Яке правило різні сайти дають різні можливості: з одних можна відправляти великі листи, з інших велику кількість прикріплених до тексту листа додаткових документів, вони можуть відрізнятися розмірами виділеного місця для створення поштової скриньки тощо.

Для відправки повідомлення користувач повинен викликати форму нового листа. У відповідні поля потрібно занести адресу поштового сервера місця призначення, можна вказати одночасно кілька адрес, розділюючи їх пробілами. В полі Копии вказати кому ще буде відправлено лист. В полі Тема (subject) бажано вказати тему повідомлення з тим, щоб адресат міг зі списку листів відібрати найважливіші і саме їх переглянути найближчим часом.

Наступним у формі розташоване велике поле власне для самого тексту повідомлення. Разом з текстом можна відправляти і інші документи: графічні зображення, текстові документи, таблиці та інше. Для цього під полем повідомлення є дві кнопки: Обзор та Прикрепить. За допомогою кнопки Обзор відкривають вікно Обзор та в ньому знаходять документ, що має бути прикріпленим до листа. За допомогою кнопки Открыть вікна Обзор шлях до потрібного документа записується у полі Прикрепить файл. Кнопка Прикрепить зєднує текст повідомлення та додані повідомлення в одне цілеКаталог: data -> ukr -> Komputerni naykij
Komputerni naykij -> Обробка текстів
Komputerni naykij -> Огляд популярної поштової програми The Bat!
Komputerni naykij -> Інформатика
Komputerni naykij -> Анатомія цифрової камери в картинках
Komputerni naykij -> Реферат на тему "відеопам’ять" студента 1-го курсу Департамента Комп’ютерних Технологій Національного Університету "Києво-Могилянська Академія" Ковальова Сергія Вступ
Komputerni naykij -> Міністерство загального І професійного утворення Російської Федерації
Komputerni naykij -> Віруси та антивірусні програми І їх призначення
Komputerni naykij -> Дефрагментація диску
Komputerni naykij -> Реферат на тему: Типи даних Excel


Поділіться з Вашими друзьями:
  1   2


База даних захищена авторським правом ©referatu.in.ua 2017
звернутися до адміністрації

    Головна сторінка