Реферат роботи. 1966 року у видавництві «Наукова думка» з’явився друком "Нарис з історії філософії на Україні"Скачати 197.87 Kb.
Сторінка1/7
Дата конвертації03.05.2018
Розмір197.87 Kb.
ТипРеферат
  1   2   3   4   5   6   7

3.2.4. Реферат роботи.

1966 року у видавництві «Наукова думка» з’явився друком "Нарис з історії філософії на Україні" , де весь багатовіковий набуток українських мислителів, від доби Київської Русі до XVIIІ ст., розглядався на 15 сторінках книги. Натомість, 1987 року, (всього через 20 рорків) у тому ж видавництві «Наукова думка» побачила світ "Історія філософії на Україні" у 2-х томах, де згаданому періодові було присвячено вже 290 сторінок (увесь І-й том). Це сталося завдяки ентузіазму кількох науковців Інституту філософії НАН України імені Г. С. Сковороди, а також за допомоги науковців Києва, Львова, Ніжина та Харкова, які стали перекладати рукописи професорів Києво-Могилянської академії.

Сьогодні історія української філософії продовжує збагачуватися новими здобутками. Про це засвідчує, зокрема, й «Історія української філософії», (КДУ, 2008 р.), де є два окремі розділи: 1. Ренесансний гуманізм в Україні; 2. Філософія у Києво-Могилянській академії. Їхнім автором є нинішній претендент, який має з цієї тематики ще й низку монографій та наукових публікацій.


: sites -> default -> files
files -> Додаток до наказу від
files -> Робоча програма навчальної дисципліни екологія біологічних систем
files -> Зміст 2 Коран та його переклади в контексті історії 5
files -> Робоча програма навчальної дисципліни
files -> Програма навчальної дисципліни фізична реабілітація в педіатрії
files -> Кабінет міністрів україни
files -> Робоча програма навчальної дисципліни проектування технологічних процесів
files -> Реферат 2016 Реферат циклу наукових праць на здобуття щорічної премії Президента України для молодих вчених на тему


Поділіться з Вашими друзьями:
  1   2   3   4   5   6   7


База даних захищена авторським правом ©referatu.in.ua 2017
звернутися до адміністрації

    Головна сторінка