Реферат роботи, поданої на здобуття Державної премії України в галузі науки І техніки 2018 року Актуальність роботиСкачати 154.26 Kb.
Сторінка1/3
Дата конвертації18.04.2018
Розмір154.26 Kb.
ТипРеферат
  1   2   3


ОПТИМІЗАЦІЯ ТЕПЛОФІЗИЧНИХ ПРОЦЕСІВ В ЕНЕРГЕТИЧНОМУ ОБЛАДНАННІ ЕЛЕКТРОСТАНЦІЙ

Реферат роботи, поданої на здобуття

Державної премії України в галузі науки і техніки 2018 року

Актуальність роботи

Функціонування основних енергетичних потужностей України базується на принципах непрямого перетворення енергії первинного її джерела. Генерація та перенесення теплоти є найважливішими, критичними ланками у ланцюгу процесів таких перетворень.

Теплофізичні процеси, що протікають в енергетичному обладнанні, супроводжуються зміною властивостей і режимів руху теплоносіїв, їх агрегатного стану, високими значеннями температур і тисків. Усе це визначає умови роботи елементів конструкцій теплообмінного обладнання, трубопроводів, насосів, інших елементів теплової схеми, їх спроможність надійно і безаварійно працювати впродовж визначеного періоду експлуатації. Визначальною є роль теплофізичних процесів і при виникненні аварійних ситуацій, коли для мінімізації їх наслідків необхідно забезпечити ефективне і надійне відведення залишкового тепловиділення від теплогенеруючих пристроїв, особливо ядерних реакторів.

Важливим також є те, що відносна частка теплогенеруючого та теплообмінного обладнання електростанцій за сумарною масою, трудомісткістю виготовлення і вартістю є превалюючою. Значення цих ключових характеристик напряму пов’язані з досконалістю організації теплофізичних процесів в енергетичному обладнанні, ступенем їх інтенсифікації, оптимізацією співвідношення інтенсивності переносу теплоти та імпульсу.

З огляду на це, робота, присвячена оптимізації теплофізичних процесів у енергетичному обладнанні з метою підвищення його ефективності, надійності та безпеки експлуатації, є актуальною.


Каталог: sites -> default -> files
files -> Додаток до наказу від
files -> Робоча програма навчальної дисципліни екологія біологічних систем
files -> Зміст 2 Коран та його переклади в контексті історії 5
files -> Робоча програма навчальної дисципліни
files -> Програма навчальної дисципліни фізична реабілітація в педіатрії
files -> Кабінет міністрів україни
files -> Робоча програма навчальної дисципліни проектування технологічних процесів
files -> Реферат 2016 Реферат циклу наукових праць на здобуття щорічної премії Президента України для молодих вчених на тему


Поділіться з Вашими друзьями:
  1   2   3


База даних захищена авторським правом ©referatu.in.ua 2019
звернутися до адміністрації

    Головна сторінка