Реєстраційна картка номінантаСкачати 360.79 Kb.
Сторінка1/13
Дата конвертації14.04.2018
Розмір360.79 Kb.
ТипКартка
  1   2   3   4   5   6   7   8   9   ...   13

РЕЄСТРАЦІЙНА КАРТКА НОМІНАНТА

1. СТОРОЖИНЕЦЬКА РАЙОННА ГІМНАЗІЯ  
2.
Заснований заклад у 1883 році
3. Навчальний заклад (заклад нового типу)


4. Вид діяльності – навчально - освітня

5. 59000, м. Сторожинець, вул. Видинівського , 11
6. Посада   ----
7. Телефон/факс роб.
2-11-22
8. Нагороди, відзнаки  ---------
9. Звання  -----
10.Участь у Всеукраїнському громадському огляді – конкурсі стану умов і охорони праці в установах, закладах, підприємствах та організціях 


Коротка характеристика :
1. Інформаційна довідка

135... Для історії – це мить, а для гімназії – довгий відрізок часу, який пройшли багато поколінь від чоловічої гімназії, заснованої в 1883 році до сучасної гімназії.

З 1954 року ( року першого випуску) зі стін навчального закладу вийшло 16011 випускників з атестатом про середню освіту з них 220 медалісти. Навчальний заклад став осередком освітнього, культурного і духовного життя нашого міста Сторожинець.

Архів гімназії від дня утворення до 1940 року зберігається в Румунії. Відомо, що в гімназії з 1926 до 1936 року викладачем образотворчого мистецтва працював відомий художник Пантелеймон Видинівський. Саме в ці роки він ілюстрував повість О.Кобилянської «У неділю рано зілля копала» та книгу новел «Але господь мовчить». Тепер на фасаді гімназії на його честь встановлена меморіальна дошка, а вулиця названа його іменем.

Сучасна історія починається з 1940 року, коли на базі закладу була відкрита семирічна школа, директором якої став П’яних Олексій Іванович.

З 1946 року діяла чотирирічна початкова школа з російською мовою навчання. У 1952 році за клопотанням нового директора О.Б. Горбачової школа набрала статусу середньої, перший випуск якої відбувся в 1954 році.

1980 по 1992 було добудовано ще один двоповерховий навчальний корпус, бібліотеку, кабінет ЗВ, стрілецький тир, харчоблок, обідню залу.

З 1991 року школа перейшла на українську мову викладання.

2000 рік – на базі школи відкрито ліцей.

2001 рік – ліцей реорганізовано в гімназію..З 2012р. - директор гімназії Алієва Світлана Петрівна.

Сторожинецька районна гімназія, яка відкрита в 2001 році – багатопрофільний загальноосвітній навчальний заклад, що здійснює гуманітарну, суспільно-гуманітарну, гуманітарно - природничу підготовку талановитої молоді міста та району. У гімназії створені всі умови для навчання та виховання дітей. Обладнанні та функціонують навчальні кабінети з усіх предметів, діє 2 комп’ютерних класи, два лінгафонних кабінети. З розумінням відносяться до становлення закладу нового типу батьки, які допомагають у поповненні навчально - матеріальної бази.

Педагогічний колектив гімназії – це досвідчені вчителі, які прагнуть поєднати в новій моделі сучасної української школи не лише кращі елементи світової, класичної педагогічної спадщини, а й розвиває традиції українського шкільництва.

Всього працює в гімназії – 52 вчителів.


Відомості про освітньо-кваліфікаційний рівень педпрацівників станом на 05.09.2017р. 52 - без медпрацівникаКаталог: Files -> downloadcenter
downloadcenter -> «Екологічне виховання дітей дошкільного віку через призму використання сучасних інноваційних технологій»
downloadcenter -> Сучасні здоров ’ язберігаючі технології в дошкільному навчальному закладі
downloadcenter -> Технічне обслуговування та ремонт системи мащення
downloadcenter -> Не сама дитина має пристосувати себе до наших методів, а навпаки, наші методи мають бути пристосовані до кожної дитини
downloadcenter -> Модель сформованості бібліотечно-бібліографічних умінь та навичок школярів
downloadcenter -> М. Тернопіль 2005 р. Методичний посібник
downloadcenter -> Річний план роботи мелихівського навчально виховного комплексу
downloadcenter -> Урок систематизації та узагальнення знань; урок-подорож «Космічна подорож»
downloadcenter -> Раціональне використання коштів моєї родини
downloadcenter -> Урок-подорож 1 Тема : Материки Землі Мета


Поділіться з Вашими друзьями:
  1   2   3   4   5   6   7   8   9   ...   13


База даних захищена авторським правом ©referatu.in.ua 2017
звернутися до адміністрації

    Головна сторінка