Робоча програма курсу: „ Політичні інститути в сучасній Україні Лекції 24 год. Практичні заняття 20 годСкачати 255.87 Kb.
Сторінка1/17
Дата конвертації10.05.2018
Розмір255.87 Kb.
ТипРобоча програма
  1   2   3   4   5   6   7   8   9   ...   17

НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ „ОСТРОЗЬКА АКАДЕМІЯ”

КАФЕДРА ПОЛІТОЛОГІЇ

Робоча програма курсу:

Політичні інститути в сучасній Україні”Лекції – 24 год.

Практичні заняття – 20 год.

З них контрольна робота – 2 год.

Консультація – 2 год.

Залік

Складена кандидатом політичних наук, в.о.доц. кафедри політології Мартинюком Р. С.
Затверджена на засіданні кафедри

Протокол № “____” від

____” вересня 2006 року.


Завідувач кафедри:

__________________

кандидат політичних наук, доцент Мацієвський Ю. В.

Курс „Політичні інститути у сучасній Україні” є обов’язковим навчальним предметом у підготовці студентів за спеціальністю „політологія” в системі вищої освіти України. Він відіграє значну роль у формуванні світоглядних аспектів особистості та її політичної свідомості й культури. Курс покликаний допомогти молодим спеціалістам, громадянам України орієнтуватись у бурхливих процесах сучасного політичного життя, усвідомити своє місце у суспільстві, стати повноправним суб’єктом політичних відносин.Каталог: doc -> polit
polit -> Робоча програма з курсу: "Глобалістика" для студентів факультету політико-інформаційного менеджменту, спеціальності "
polit -> Робоча програма з курсу "Світовий політичний процес І геополітика" для студентів факультету політико-інформаційного менеджменту спеціальності "
polit -> Робоча програма з курсу " Загальна теорія політики " для студентів факультету політико-інформаційного менеджменту спеціальності "
polit -> Робоча програма з курсу " Етнополітика" для студентів факультету політико-інформаційного менеджменту спеціальності "
polit -> Робоча програма з курсу " Соціологія політичного конфлікту" для студентів факультету політико-інформаційного менеджменту спеціальності "
polit -> Програма курсу "Соціологія" (для студентів І курсу спеціальності "політологія" факультету політико-інформаційного менеджменту) Програма складена: доц., к.І. н. Інною Шостак "
polit -> Робоча програма з курсу: " Загальна теорія політики 2" для студентів факультету політико-інформаційного менеджменту спеціальності "
polit -> Програма курсу "Політична історія України" для студентів магістеріуму спеціальності "
polit -> Робоча програма для студентів магістратури денної форми навчання спеціальності «Політологія» Обговорено та схвалено на засіданні кафедри політології


Поділіться з Вашими друзьями:
  1   2   3   4   5   6   7   8   9   ...   17


База даних захищена авторським правом ©referatu.in.ua 2017
звернутися до адміністрації

    Головна сторінка