Робоча програма з курсу " Етнополітика" для студентів факультету політико-інформаційного менеджменту спеціальності "Скачати 183.21 Kb.
Сторінка1/2
Дата конвертації01.03.2018
Розмір183.21 Kb.
ТипРобоча програма
  1   2

Національний університет “Острозька академія”


Кафедра політології

Робоча програма з курсу

Етнополітика”


для студентів факультету політико-інформаційного менеджменту

спеціальності “Політологія” (3 курс)

Затверджено на засіданні

кафедри політології

Протокол № ___ від “___” ____

Зав. кафедри

_____________ Мацієвський Ю.В.

Програму склав:

кандидат політичних наук,

доцент Мацієвський Ю.В.Oстрог-2006
Пояснювальна записка

Курс етнополітика є складовою частиною підготовки спеціаліста-політолога. Структура курсу складається з двох частин – теоретичної та прикладної. У теоретичній частині ми спробуємо розібратись в сучасних інтерпретаціях таких дискусійних понять як етнічність, нація та націоналізм. Також ми спробуємо виявити зв’язок між етнічністю та груповими конфліктами і ближче поглянути на причини їх виникнення та можливості регулювання.

У практичній частині будемо розглядати окремі приклади здійснення державної політики стосовно етнічних груп, що є суттю прикладної етнополітики. З’ясуємо причини успіхів та невдач радянської етнополітики., роль націоналізму та етнічного фактора у розпаді СРСР, Югославії та інших країн.

Курс закінчуватиметься розглядом етнополітичної ситуації в Україні та практичним аналізом сучасної української етнополітики.

Вимоги до курсу:

Відвідування занять

Участь у дискусіях – 50 балів

Контрольна робота – 10 балів

Іспит – 40 балів

Студенти мають можливість отримати до 10 додаткових балів шляхом підготовки самостійної роботи з аналізу окремого етнічного конфлікту.

Каталог: doc -> polit
polit -> Робоча програма з курсу: "Глобалістика" для студентів факультету політико-інформаційного менеджменту, спеціальності "
polit -> Робоча програма з курсу "Світовий політичний процес І геополітика" для студентів факультету політико-інформаційного менеджменту спеціальності "
polit -> Робоча програма з курсу " Загальна теорія політики " для студентів факультету політико-інформаційного менеджменту спеціальності "
polit -> Робоча програма з курсу " Соціологія політичного конфлікту" для студентів факультету політико-інформаційного менеджменту спеціальності "
polit -> Програма курсу "Соціологія" (для студентів І курсу спеціальності "політологія" факультету політико-інформаційного менеджменту) Програма складена: доц., к.І. н. Інною Шостак "
polit -> Робоча програма з курсу: " Загальна теорія політики 2" для студентів факультету політико-інформаційного менеджменту спеціальності "
polit -> Програма курсу "Політична історія України" для студентів магістеріуму спеціальності "
polit -> Робоча програма курсу: „ Політичні інститути в сучасній Україні Лекції 24 год. Практичні заняття 20 год
polit -> Робоча програма для студентів магістратури денної форми навчання спеціальності «Політологія» Обговорено та схвалено на засіданні кафедри політології


Поділіться з Вашими друзьями:
  1   2


База даних захищена авторським правом ©referatu.in.ua 2017
звернутися до адміністрації

    Головна сторінка