Робоча програма з курсу " Соціологія політичного конфлікту" для студентів факультету політико-інформаційного менеджменту спеціальності "Скачати 174.78 Kb.
Сторінка1/10
Дата конвертації01.03.2018
Розмір174.78 Kb.
ТипРобоча програма
  1   2   3   4   5   6   7   8   9   10

Національний університет “Острозька академія”


Кафедра політології

Робоча програма з курсу

Соціологія політичного конфлікту”


для студентів факультету політико-інформаційного менеджменту

спеціальності “Політологія” (ІІІ курс)


Затверджено на засіданні

кафедри політології

Протокол № ___ від “___” ____

Зав. кафедри

_____________ Мацієвський Ю.В

Програму склав:

кандидат політичних наук,

доцент Мацієвський Ю.В.

Oстрог-2006

Пояснювальна записка
Спецкурс “Соціологія політичного конфлікту” призначений для поглибленого вивчення різних форм протестної поведінки громадян, що набувають політичного характеру. Структура курсу побудована таким чином, що дає можливість слухачам познайомитись з методологією конфліктного аналізу на макро-суспільному рівні в руслі “Теорії конфлікту” та з теоретичними засадами вивчення колективної конфліктної поведінки на мезо-рівні суспільства.

В центрі уваги будуть проблеми протестної поведінки, соціального конфлікту та політичного насилля.

Ґрунтовне знайомство з теоретичними засадами аналізу конфліктної поведінки необхідне для успішного здійснення практичної частини курсу – перевірки емпіричних індикаторів соціальної напруги та аналізу конфліктного потенціалу українського суспільства.


Каталог: doc -> polit
polit -> Робоча програма з курсу: "Глобалістика" для студентів факультету політико-інформаційного менеджменту, спеціальності "
polit -> Робоча програма з курсу "Світовий політичний процес І геополітика" для студентів факультету політико-інформаційного менеджменту спеціальності "
polit -> Робоча програма з курсу " Загальна теорія політики " для студентів факультету політико-інформаційного менеджменту спеціальності "
polit -> Робоча програма з курсу " Етнополітика" для студентів факультету політико-інформаційного менеджменту спеціальності "
polit -> Програма курсу "Соціологія" (для студентів І курсу спеціальності "політологія" факультету політико-інформаційного менеджменту) Програма складена: доц., к.І. н. Інною Шостак "
polit -> Робоча програма з курсу: " Загальна теорія політики 2" для студентів факультету політико-інформаційного менеджменту спеціальності "
polit -> Програма курсу "Політична історія України" для студентів магістеріуму спеціальності "
polit -> Робоча програма курсу: „ Політичні інститути в сучасній Україні Лекції 24 год. Практичні заняття 20 год
polit -> Робоча програма для студентів магістратури денної форми навчання спеціальності «Політологія» Обговорено та схвалено на засіданні кафедри політології


Поділіться з Вашими друзьями:
  1   2   3   4   5   6   7   8   9   10


База даних захищена авторським правом ©referatu.in.ua 2017
звернутися до адміністрації

    Головна сторінка