Робоча програма з курсу: " Загальна теорія політики 2" для студентів факультету політико-інформаційного менеджменту спеціальності "Скачати 122.99 Kb.
Сторінка1/2
Дата конвертації05.04.2018
Розмір122.99 Kb.
ТипРобоча програма
  1   2

Національний університет “Острозька академія”

Кафедра політології

Робоча програма з курсу:

Загальна теорія політики - 2”

для студентів факультету політико-інформаційного менеджменту

спеціальності “Політологія”, ІІ курс

(залишити без змін)

Затверджено на

засіданні кафедри політології

Протокол №______

від “ ”____________ 2005 р.


Зав. кафедри________Мацієвський Ю.В.

Програму склав:

викладач-асистент кафедри політології

Рибак А.І.

Острог - 2005

Пояснювальна записка

Курс „Загальна теорія політики – 2” є логічним продовженням базового для студентів політологів курсу „Загальна теорія політики”. Метою курсу є не лише закріплення студентами знань з теорії політики, а й вивчення закономірностей функціонування політичної складової державного механізму з одного боку та інших суспільних інституцій з іншого. Значна частина навчальної дисципліни присвячена оволодінню теоретичними аспектами інструментарію політичного прогнозування, політичного менеджменту, політичних технологій та консалтингу. Курс є вступом до практичної політології та базовим для засвоєння спецкурсів зі спеціальності.Вимоги до курсу:

успішне оволодіння навчальною дисципліною передбачає обов’язкове відвідування студентами семінарських та лекційних занять. Курс складається з 20-ти лекційних та 24-ох семінарських годин.

Семінарські заняття з тем №1-4 та №8-9 – 24 бали.

Семінарські заняття з тем №5-7 (вони передбачають звітування студентів про спеціально проведені дослідження відповідно до тем занять) -18 балів.

Підсумкова контрольна робота – 8 балів.

Іспит – 50 балів.Каталог: doc -> polit
polit -> Робоча програма з курсу: "Глобалістика" для студентів факультету політико-інформаційного менеджменту, спеціальності "
polit -> Робоча програма з курсу "Світовий політичний процес І геополітика" для студентів факультету політико-інформаційного менеджменту спеціальності "
polit -> Робоча програма з курсу " Загальна теорія політики " для студентів факультету політико-інформаційного менеджменту спеціальності "
polit -> Робоча програма з курсу " Етнополітика" для студентів факультету політико-інформаційного менеджменту спеціальності "
polit -> Робоча програма з курсу " Соціологія політичного конфлікту" для студентів факультету політико-інформаційного менеджменту спеціальності "
polit -> Програма курсу "Соціологія" (для студентів І курсу спеціальності "політологія" факультету політико-інформаційного менеджменту) Програма складена: доц., к.І. н. Інною Шостак "
polit -> Програма курсу "Політична історія України" для студентів магістеріуму спеціальності "
polit -> Робоча програма курсу: „ Політичні інститути в сучасній Україні Лекції 24 год. Практичні заняття 20 год
polit -> Робоча програма для студентів магістратури денної форми навчання спеціальності «Політологія» Обговорено та схвалено на засіданні кафедри політології


Поділіться з Вашими друзьями:
  1   2


База даних захищена авторським правом ©referatu.in.ua 2017
звернутися до адміністрації

    Головна сторінка