Робота може бути цікавою як для майстрів виробничого навчання так І для викладачів теоретичної підготовки професійних навчальних закладів. ЗмістСторінка1/29
Дата конвертації27.06.2018
Розмір0.61 Mb.
ТипУрок
  1   2   3   4   5   6   7   8   9   ...   29АНОТАЦІЯ
У даній роботі автор розкриває деякі теоретичні, методичні та практичні аспекти теми «Забезпечення пожежної безпеки в закладах освіти».

Автором опрацьовано літературні джерела за даною темою роботи; результати аналізу і систематизації джерел представлено у теоретичній частині роботи.

У практичній частині роботи надано методичну розробку уроку «Вогнегасні речовини т а матеріали. Пожежна техніка для захисту об’єктів»

Робота може бути цікавою як для майстрів виробничого навчання так і для викладачів теоретичної підготовки професійних навчальних закладів.

ЗМІСТ
ВСТУП……………………………………………………………………………………….6

ТЕОРЕТИЧНА ЧАСТИНА

1.1. Поняття пожежної безпеки. Характерні причини виникнення пожеж. Пожежонебезпечні властивості речовин. Основні небезпечні чинники пожежі………7

1.2. Організація та технічні протипожежні заходи. Пожежна сигналізація. Протипожежний інструктаж та навчання………………………………………………..16

2. ПРАКТИЧНА ЧАСТИНА

2.1. Методична розробка уроку «Вогнегасні речовини т а матеріали. Пожежна техніка для захисту об’єктів»……………………………………………………………………...22

ВИСНОВКИ……………………………………………………………………………….44

ЛІТЕРАТУРА……………………………………………………………………………..45

ДОДАТКИ…………………………………………………………………………………46

Вступ

Пожежа - неконтрольоване горіння поза спеціальним вогнищем, яке призводить до матеріальної шкоди. Пожежна безпека – стан об’єкта, при якому з регламентованою ймовірністю виключається можливість виникнення та розвиток пожежі і впливу на людей її небезпечних факторів, а також забезпечується захист матеріальних цінностей. Причинами пожеж та вибухів на підприємстві є порушення правил і норм пожежної безпеки, невиконання Закону “Про пожежну безпеку”. Небезпечними факторами пожежі і вибуху, які можуть призвести до травми, отруєння, загибелі або матеріальних збитків є відкритий вогонь, іскри, підвищена температура, токсичні продукти горіння, дим, низький вміст кисню, обвалення будинків і споруд. За стан пожежної безпеки на підприємстві відповідають її керівники, начальники цехів, майстри та інші керівники.

протипожежний вибух сигналізація профілактика


Каталог: uploads -> doc
doc -> Філософський аспект паломницького (релігійного) туризму в Україні
doc -> Походження Сонячної системи
doc -> Вибір оптимальних технологічних параметрів виробництва шамотних вогнетривів І їх взаємозв’язок з основними властивостями виробів”
doc -> Реферат на тему Розвиток сили та гнучкості з методичним обґрунтуванням План Вступ Огляд літературних джерел
doc -> Реферат на тему Буддизм план походження релігії Ідейні джерела Основи віровчення Буддійське Святе Письмо
doc -> Велике повстання
doc -> „комбінаційне І мандельштам-бріллюенівське розсіювання світла
doc -> Реферат з Культурологія «Стилі бароко І класицизму в європейському мистецтві XVII-XVIIІ ст.»


Поділіться з Вашими друзьями:
  1   2   3   4   5   6   7   8   9   ...   29


База даних захищена авторським правом ©referatu.in.ua 2017
звернутися до адміністрації

    Головна сторінка