Розрахунок розходів матеріалів на ремонт ІІ. Організація роботи при капітальному ремонті Розборка верстату, очистка І промивкаСкачати 264.92 Kb.
Сторінка1/5
Дата конвертації23.09.2018
Розмір264.92 Kb.
ТипРозрахунок
  1   2   3   4   5

Курсова робота

Капітальний ремонт верстату ЛМ-3

Зміст Вступ

І. Підготовка до капітального ремонту


  1. Призначення та технічна характеристика верстату

  2. Будова верстату

  3. Вибір методу капітального ремонту

  4. Розробка методу капітального ремонту

  5. Розрахунок розходів матеріалів на ремонт

ІІ. Організація роботи при капітальному ремонті

  1. Розборка верстату, очистка і промивка

  2. Дефектація деталей і дефектна відомість

  3. Відновлення деталей верстату

  4. Складання верстату

  5. Змазка верстату

ІІІ. Випробовування верстату після ремонту

  1. Перевірка на геометричну точність і наладка

  2. Випробування на холостому ходу

  3. Випробування під навантаженням

  4. Випробування на “вибіг”

  5. Здача верстату в експлуатацію

IV. Техніка безпеки

  1. Техніка безпеки при виконанні ремонтних робіт

  2. Техніка безпеки при пуску верстату

V. Література

Вступ


Сучасне деревообробне підприємств представляє собою складну основних і допоміжних цехів і підрозділів. Виробничі цехи, які випускають основну продукцію, в залежності від виду цієї продукції оснащені позиційним або поточним обладнанням.

Технологічні і економічні показники роботи пропорційного і поточного обладнання залежить від рівня технічного обслуговування. Технічне обслуговування – це операція забезпечення комплексу робіт для підтримання справності і робото здатності машин і обладнання на протязі всього періоду експлуатації.

На технічне обслуговування і ремонт щорічно витрачається до 30% балансової вартості активної частини основних робочих фондів. Ремонтна служба будучи допоміжною залежить від потужностей підприємства. Розміри виробництва визначають одиницю ремонтної складності служби його склад організацію, структуру, матеріально-технічну базу. В залежності від розмірів виробництва організація ремонтних служб може бути централізовано-підпорядковану відділу головного механіка (для дрібних підприємств), децентралізованою підпорядковану начальнику основного цеху (для великих підприємств) і змішаною (для середніх підприємств).

Головне завдання ремонтників “Підвищувати технічний рівень і ефективність модернізації і ремонту техніки”.

В нашій галузі це завдання ускладнюється тим. Що постійний кількісний ріст парку технологічного обкладення супроводжується його якісними обновленнями, підвищенням конструктивної складності.

Служба головного механіка деревообробного підприємства поряд з монтажем нового обладнання веде постійну роботу по модернізації старих верстатів підвищенню їх техніку безпеки при роботі.

Для підтримання обладнання в постійному робочому стані, зменшення простої при ремонтів, підвищення ремонту на всіх деревообробних підприємствах повинна впроваджувати системи планово-попереджувального ремонту (ППР), яка являє собою набір узагальнених, посередніх рекомендацій по технічному обслуговуванню і ремонту обладнання.

Проте в цілому організаційна служба ремонтної служби, як система ППР, не консервована. Оптимальне поєднання організаційної структури ремонтної служби, використання прогресивної системи ППР на кожному конкретному підприємстві із врахуванням індивідуальних особливостей виробництва направлені на зниження економічних показників ремонтного підрозділу.
Каталог: download -> 136


Поділіться з Вашими друзьями:
  1   2   3   4   5


База даних захищена авторським правом ©referatu.in.ua 2017
звернутися до адміністрації

    Головна сторінка