Сборник докладов Пять степеней учителяСторінка1/198
Дата конвертації01.08.2018
Розмір2.56 Mb.
ТипКонспект
  1   2   3   4   5   6   7   8   9   ...   198

До 200-ліття Т.Г.Шевченка

НАС ЄДНАЄ ШЕВЧЕНКОВЕ СЛОВО…
Конспекти уроків вивчення творчості

Тараса Шевченка


Автори розробок уроків: учителі української мови та літератури

загальноосвітніх навчальних закладів міста.
Упорядники: П.К.Ліневич, завідуючий інформаційно-методичним центром;

О.В.Огородник, методист інформаційно-методичного центру


© Інформаційно-методичний центр управління освіти і науки Новоград-Волинської міської ради

ПЕРЕДМОВА

Тарас Григорович Шевченко… Без його імені не можна уявити нашої літератури, нашої культури, нашої країни. Його творчість невмируща. Життя Кобзаря можна вважати справжнім подвигом у мистецтві, бо він віддав усі свої сили, щоб врятувати український народ, українську культуру та відкрив перед ними шлях у майбутнє. З плином часу все більше переконуєшся, що поезії нашого Кобзаря - то одкровення, які він висловив на адресу минулих, сучасних і прийдешніх поколінь українців. І не одне покоління патріотів звіряє своє життя з іменем та творчістю Кобзаря.

Т. Г. Шевченко - це вічний вогонь, що ніколи не згасне в серцях народу. Творчість Шевченка - це святиня, якою дорожить і гордиться український народ. Ми, нащадки, будемо завжди берегти у своєму серці той вогник любові до Вітчизни, який запалив поет своїми безсмертними творами.

Завдання вчителя літератури – донести до учнів багатство ідейно-художнього змісту творів видатного майстра слова, розкрити довершеність і своєрідність неповторного творчого почерку митця, визначити його місце в літературному процесі.

У посібнику подано конспекти нестандартних уроків з української мови, літератури, літератури рідного краю, позакласного читання та позакласних заходів до 200-ліття Т.Г.Шевченка.

Автори розробок, згідно з вимогами чинної програми, яка націлює вчителя на виховання національно свідомої, духовно багатої, зорієнтованої на творчу діяльність особистості, головну увагу приділили формам і методам роботи, що яскраво демонструють, як засобами мистецтва слова можна виховувати любов до України, повагу до її мови, історії, культури, звичаїв і традицій, повагу до її народу.

Конспекти уроків укладено з урахуванням особистісно зорієнтованих підходів до викладання, ефективних інтерактивних методів, використання пошукових тестових завдань, які виявляють самостійність учнів, творчу активність тощо.

Збірка конспектів уроків вивчення творчості Т.Г.Шевченка – це спільний проект учителів української мови та літератури загальноосвітніх навчальних закладів м.Новограда-Волинського.Великий Кобзар, як і багато інших його побратимів по духу, був справжнім патріотом своєї землі, боровся за її волю, духовність, культуру, оспівував красу рідного краю і неперевершеність чистих людських почуттів. Твори цього поета є близькими та актуальними і в наш час, бо вони писані серцем і в них частиночка душі справжньої людини, котра вміла жити, вміла боротись за життя, вміла любити, вміла нести світло свого серця іншим, адже він – Пророк Правди.

ЗМІСТ

Мальцева Валентина Федорівна
Т.Г Шевченко і Звягельщина

4-9

Пилипенко Катерина Іванівна
Каталог: Files -> downloadcenter
downloadcenter -> «Екологічне виховання дітей дошкільного віку через призму використання сучасних інноваційних технологій»
downloadcenter -> Сучасні здоров ’ язберігаючі технології в дошкільному навчальному закладі
downloadcenter -> Технічне обслуговування та ремонт системи мащення
downloadcenter -> Не сама дитина має пристосувати себе до наших методів, а навпаки, наші методи мають бути пристосовані до кожної дитини
downloadcenter -> Модель сформованості бібліотечно-бібліографічних умінь та навичок школярів
downloadcenter -> М. Тернопіль 2005 р. Методичний посібник
downloadcenter -> Річний план роботи мелихівського навчально виховного комплексу
downloadcenter -> Урок систематизації та узагальнення знань; урок-подорож «Космічна подорож»
downloadcenter -> Раціональне використання коштів моєї родини
downloadcenter -> Урок-подорож 1 Тема : Материки Землі Мета


Поділіться з Вашими друзьями:
  1   2   3   4   5   6   7   8   9   ...   198


База даних захищена авторським правом ©referatu.in.ua 2017
звернутися до адміністрації

    Головна сторінка