Сценарій конференціїСкачати 299.32 Kb.
Сторінка1/31
Дата конвертації18.06.2018
Розмір299.32 Kb.
ТипСценарій
  1   2   3   4   5   6   7   8   9   ...   31

Підготували:

Л.І.Осуська – викладач спецдисциплін

М.І.Сочка - викладач спецдисциплін

Сценарій конференції.

«Майбутнє енергетики.»

Чому саме зараз, як ніколи, гостро постало питання: що чекає людство – енергетичний голод чи енергетичний достаток? Не сходять зі сторінок газет і журналів статті про енергетичні кризи. Через нафту виникають війни, розквітають і убожіють держави, змінюються уряди. До розряду газетних сенсацій стали належати повідомлення про запуск нових установок чи про нові винаходи в галузі енергетики. Розробляють гігантські енергетичні програми, здійснення яких вимагає величезних зусиль і величезних матеріальних витрат. На ці питання ми спробуємо дати відповідь на нашій конференції.

Якщо наприкінці ХІХ століття найбільш уживана нині енергія (електрична) відіграла загалом допоміжну й незначну роль у світовому балансі, то вже в 1930р. у світі було вироблено близько 300 мільярдів кіловат-годин електроенергії Сьогодні ці цифри у сотні разів більші. Гігантські цифри, небачені темпи зростання! І все одно: енергії не вистачає, потреби в ній ростуть все швидше.

Рівень матеріального розвитку сучасних суспільств перебуває в прямій залежності від кількості енергії, яка є в їхньому розпорядженні. Щоб добути руду, виплавити з неї метал, побудувати будинок, зробити будь-яку річ, потрібна енергія. Потреби в ній увесь час ростуть і людей стає щораз більше.

Де ж вихід? Учені й винахідники вже давно розробили численні способи виробництва енергії, передусім електроенергії. Давайте будувати все більше й більше електростанцій, і енергії буде стільки, скільки потрібно! Таке, здавалося б, очевидне вирішення складної задачі, таїть у собі чимало підводних каменів. Ці та інші проблеми будуть обговорені під час проведення учнівської конференції.

Мета: Систематизувати, поглибити та узагальнити знання учнів щодо проблем енергетики, дати можливість переосмислити основні проблеми енергетики з певних позицій, розвивати пізнавальні та творчі здібності учнів, уміння самостійно поповнювати знання з різних джерел інформації, виховувати патріотичні почуття, формувати сучасне наукове світорозуміння на основі ознайомлення з різними типами електростанцій, зокрема нетрадиційними джерелами енергії, новими енергетичними концепціями, екологічними аспектами використання різних джерел енергії.


Каталог: archiv
archiv -> Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»
archiv -> Наукова рада
archiv -> Шевченківська весна 2013
archiv -> 2. Гравюри. Пісні. А. Шептицький В. Липківський
archiv -> Рупа Госвами глава 26 праяг. Встреча с рупой госвами
archiv -> Центр наукових публікацій міжнародна конференція «інтернаціоналізація наукового пошуку: перспективи та проблеми»
archiv -> План-анонс конференцій з актуальних проблем міжнародного права української асоціації міжнародного права на 2013-2016 роки


Поділіться з Вашими друзьями:
  1   2   3   4   5   6   7   8   9   ...   31


База даних захищена авторським правом ©referatu.in.ua 2017
звернутися до адміністрації

    Головна сторінка