Штучні нейронні мережіСторінка1/5
Дата конвертації27.06.2018
Розмір83.3 Kb.
  1   2   3   4   5

Штучні нейронні мережі


Біологічні нейронні мережі створені у тривимірному просторі з різних типів нейронів, що з’єднані між собою нескінченною кількістю зв’язків. Різноманітні групування нейронів в мозку забезпечує обробку інформації динамічним, інтерактивним та самоорганізуючим шляхом. Звісно, що для штучних аналогів мозку не можливо відтворити таку різноманітність, через фізичні обмеження.

Архітектура з'єднань штучних нейронів


Об'єднуючись у мережі, нейрони утворюють системи обробки інформації, які забезпечують ефективну адаптацію моделі до постійних змін з боку зовнішнього середовища. В процесі функціонування мережі відбувається перетворення вхідного вектора сигналів у вихідний.

Конкретний вид перетворення визначається як архітектурою нейромережі так і характеристиками нейронних елементів, засобами керування та синхронізації інформаційних потоків між нейронами. Важливим фактором ефективності мережі є встановлення оптимальної кількості нейронів, типів зв'язків між ними та відповідних правил передачі інформації.

При описі нейромереж використовують кілька усталених термінів, які в різних джерелах можуть мати різне трактування, зокрема:

  1   2   3   4   5


База даних захищена авторським правом ©referatu.in.ua 2017
звернутися до адміністрації

    Головна сторінка