Складання структурно-логічних схем лекційСторінка1/6
Дата конвертації22.06.2018
Розмір61.3 Kb.
ТипРеферат
  1   2   3   4   5   6

ЕТНОПСИХОЛОГІЯ
Самостійна робота спрямована на поглиблення теоретичних знань, і передбачає виконання завдань, спрямованих на розвиток самостійності та ініціативності, пошук та опрацювання рекомендованої літератури, підготовку рефератів і наукових доповідей, а також індивідуальних завдань у рамках підготовки до участі в конференціях та олімпіадах.

Самостійна робота щодо опанування змісту навчальної дисципліни «Етнопсихологія» має виняткове значення в рамках реалізації одного з провідних завдань вивчення її як навчальної дисципліни, та зокрема – щодо формування знань про етнічні особливості психіки людей, їх національний характер. Все це має сприяти професійному самовизначенню майбутніх психологів.

Оскільки самостійна робота – це набір завдань, що мають за мету закріплення навичок роботи із теоретичним матеріалом, використання здобутих знань у практичній діяльності, завдання самостійної роботи з навчальної дисципліни «Етнопсихологія» зосереджено за напрямками: словникова робота, робота з першоджерелами, складання структурно-логічних схем лекцій, підготовка мультимедійних презентацій, відповідь на запитання та завдання для самостійного контролю та самоперевірки. Передбачається, що виконання цих завдань відображається у конспектах студентів, і за це, згідно зі шкалами оцінювання, у подальшому нараховуються бали.


Каталог: nnipp -> files -> Kafedri -> Kppd -> samost rabot
samost rabot -> Складання структурно-логічних схем лекцій
samost rabot -> Основи психогенетики
Kafedri -> Пояснювальна записка до навчальної дисципліни нормативна програма навчальної дисципліни тематичний план на поточний навчальний рік
samost rabot -> Анатомія та еволюції нервової системи людини
samost rabot -> Складання структурно-логічних схем лекцій
samost rabot -> Складання структурно-логічних схем лекцій
samost rabot -> Зоопсихологія та порівняльна психологія


Поділіться з Вашими друзьями:
  1   2   3   4   5   6


База даних захищена авторським правом ©referatu.in.ua 2019
звернутися до адміністрації

    Головна сторінка