Тема. Образ чутливого до краси хлопчика Михайлика Мета



Скачати 63.21 Kb.
Сторінка1/6
Дата конвертації12.02.2018
Розмір63.21 Kb.
  1   2   3   4   5   6

Тема. Образ чутливого до краси хлопчика Михайлика
Мета:допомогти учням глибше зрозуміти образ чутливого до краси хлопчика Михайлика,акцентувавши увагу на ролі оточення, праці,природи , мови , традицій , мрій щодо формування особистості головного героя-майбутнього письменника; розвивати пам`ять , увагу, навички виразного читання твору , уміння грамотно висловлювати думки, робити власні коментарі;формувати кругозір,світогляд школярів ; виховувати в учнів кращі моральні якості.
Тип уроку: комбінований

Обладнання: мультимедійна дошка, підручники, наочні схеми, магнітофон
Хід уроку
І. Організаційний момент
ІІ. Мотивація навчальної діяльності
- Що ви бачите , уявляєте , коли чуєте слово «краса» ?
-Життя починалось з любові …
А найкраще розуміють це почуття люди з ніжним і чутливим до краси серцем , здатним мріяти , бачити незвичайну красу й поезію в повсякденному житті.
Таким був М.Стельмах та його автобіографічний твір …

Перегляньмо невеличку презентацію за повістю.


- Хто з героїв твору найбільше був чутливим до краси?

-У цьому світі так багато жорстокості, байдужості, несправедливості. І тому сьогодні на уроці спробуймо серцем доторкнутися до чутливої душі Михайлика, щоб, поріднившись із ним, вимити з наших душ усякий мул і стати чистішими та красивішими. Справжніми людьми.


ІІІ. Оголошення теми та мети уроку

(використання мультимедійної дошки)

-Розгорніть зошити, запишіть число, тему уроку.
Образ чутливого до краси хлопчика Михайлика.
Ми повинні звернути увагу на роль оточення, праці , природи, мови,традицій , мрій щодо формування образу Михайлика; розвивати навички виразного читання твору, грамотно висловлювати думки та робити коментарі;виховувати кращі моральні якості характеру.
ІV.Основний зміст уроку
- Ключовим словом на уроці буде «краса».
- Протягом уроку ми створимо асоціативну схему до слова «краса» (використання наочної схеми).
- Додому ви отримали завдання. Ви повинні були дати відповіді на питання:
- Які стосунки були між членами родини?
-Який вплив мали рідні на формування особистості Михайлика?
Питання до класу :
- Яка атмосфера панувала в сім`ї Стельмахів?


: attachments
attachments -> Тема. Роль вірусів у природі та в житті людини мета
attachments -> Курсова робота з художньої культури з теми виконала курсант
attachments -> Міністерство освіти І науки, молоді та спорту України
attachments -> Панасовський Ігор Вікторович Лисянка 2015р. Анотація велике значення для розвитку активної розумової діяльності в навчанні має не тільки засвоєння навчального матеріалу, а й контроль І самоконтроль знань. Біля 70% урок
attachments -> Державний вищий навчальний заклад
attachments -> Урок «Поняття про колір. Змішування кольорів»
attachments -> Тема уроку. Ліки загального доступу та їх застосування під час надання першої медичної допомоги
attachments -> Економіко-географічна характеристика Індії
attachments -> Психологічна культура як складник професіоналізму викладача
attachments -> Тема. Абсолютна І відносна висота точок місцевості. Зображення на плані нерівностей поверхні на плані та карті


Поділіться з Вашими друзьями:
  1   2   3   4   5   6


База даних захищена авторським правом ©referatu.in.ua 2017
звернутися до адміністрації

    Головна сторінка