Тема Програми оболонки. Файловий менеджер tc пан Введення Навігація по файловій структурі 1 Загальні відомостіСторінка1/14
Дата конвертації11.10.2018
Розмір227 Kb.
  1   2   3   4   5   6   7   8   9   ...   14

Тема 5. Програми оболонки. Файловий менеджер TC

Пан

Введення

1. Навігація по файловій структурі

1.1 Загальні відомості

1.2 Основні завдання навігації

2. Total Commander

2.1 Зовнішній вигляд програми

2.2 Основні команди програми

Висновок

Введення

До основних операцій з файловою структурою відносяться:

навігація по файловій структурі;

запуск програм і відкриття документів;

створення папок;

копіювання файлів і папок;

переміщення файлів і папок;

видалення файлів і папок;

перейменування файлів і папок;

створення ярликів.

Всі операції з файлами та папками в Windows можна виконувати кількома різними способами. Кожен вибирає собі ті прийоми, які йому здаються найбільш зручними. Зазвичай з набуттям досвіду роботи на комп'ютері сукупність використовуваних прийомів змінюється.

Найпростіші прийоми роботи з файловою структурою надає ієрархічна система вікон папок, що бере свій початок від відомої нам папки Мій комп'ютер. Диски, представлені у вікні цієї папки, можна відкрити, а потім розшукати на них будь-які потрібні папки та файли. Копіювання та переміщення файлів і папок з однієї папки в іншу можна виконувати шляхом перетягування їх значків з вікна однієї папки у вікно іншої. Для видалення об'єктів можна використовувати перетягування на значок Корзини, а можна користуватися контекстним меню, яке відкривається при клацанні правою кнопкою миші на об'єкті. Для створення в папці ярлика документа або програми можна використовувати спеціальне перетаскування або команду Створити → Ярлик з контекстного меню.

При такому підході до операцій з файловою структурою слід мати на увазі кілька зауважень.

У Windows на екрані зазвичай присутня тільки одне вікно папки. Якщо у вікні папки відкрити вкладену папку, то її вікно заміщає попереднє. Це незручно, якщо треба виконувати операції перетягування між вікнами. Щоб кожна папка відкривалася у власному вікні, треба включити наступний перемикач: Пуск → Налаштування → Панель управління → Властивості папки → Загальні → Відкривати кожну папку в окремому вікні.

При перетягуванні значків об'єктів між папками, які належать одному диску, автоматично виконується переміщення об'єктів. Якщо потрібно виконати копіювання, використовують спеціальне перетаскування.

При перетягуванні значків об'єктів між папками, які належать різним дискам, автоматично виконується копіювання об'єктів. Якщо потрібно виконати переміщення, використовують спеціальне перетаскування.

1. Навігація по файловій структурі


Каталог: Електронна%20бібліотека -> навчальні%20матеріали -> Фахові -> Інформ%20та%20обч%20техніка -> Програмне%20забезпечення
Програмне%20забезпечення -> Тема Структура та принципи роботи bios bios
Фахові -> Вп нубіп україни «Заліщицький аграрний коледж ім. Є. Храпливого» Циклова комісія обліково-фінансових
Фахові -> Методичні вказівки до теми, що дозволяє зосередити увагу на важливих питаннях теми. Законспектувати основні положення теоретичного матеріалу
Фахові -> Прогресивні технології вирощування с/г культур


Поділіться з Вашими друзьями:
  1   2   3   4   5   6   7   8   9   ...   14


База даних захищена авторським правом ©referatu.in.ua 2017
звернутися до адміністрації

    Головна сторінка