Тематика курсових робіт І методичні рекомендації щодо їх написання з дисципліни “Теорія держави та права” / Укладачі: ОСторінка1/71
Дата конвертації18.03.2019
Розмір1.06 Mb.
ТипМетодичні рекомендації
  1   2   3   4   5   6   7   8   9   ...   71


МІНІСТЕРСТВО ВНУТРІШНІХ СПРАВ УКРАЇНИ
ДНІПРОПЕТРОВСЬКИЙ ДЕРЖАВНИЙ УНІВЕРСИТЕТ

ВНУТРІШНІХ СПРАВ

МЕТОДИЧНІ РЕКОМЕНДАЦІЇ з НАПИСАННЯ курсових робіт


з навчальної дисципліни «Теорія держави і права»
для здобувачів вищої освіти спеціальності 262 «Правоохоронна діяльність», що навчаються на першому (бакалаврському) рівні вищої освіти

Дніпро – 2018


РЕЦЕНЗЕНТИ:
Нестерович В.Ф. – завідувач кафедри державно-правових дисциплін Луганського державного університету внутрішніх справ ім. Е.О. Дідоренка, доктор юридичних наук, доцент;

Мороз С.П. – доцент кафедри теорії та історії держави і права Університету митної справи та фінансів, кандидат юридичних наук, доцент.

Методичні рекомендації з написання курсових робіт з навчальної дисципліни «Теорія держави та права» для здобувачів вищої освіти спеціальності 262 «Правоохоронна діяльність», що навчаються на першому (бакалаврському) рівні вищої освіти / В.О. Боняк, к.ю.н., І.А. Сердюк, В.А. Завгородній, С.М. Перепьолкін, К.О. Долгорученко. – Дніпро: Дніпропетровський державний університет внутрішніх справ України, 2018. – 74 с.


Методичні рекомендації підготовлено відповідно до програми навчальної дисципліни «Теорія держави і права». Методичні рекомендації торкаються всіх етапів підготовки курсової роботи (вибір теми, підготовка до написання роботи, викладення змісту курсової роботи, її оформлення), а також містять критерії оцінювання, перелік рекомендованих джерел для написання та теми курсових робіт.

Під час виконання такої роботи у курсантів, студентів та слухачів формуються навички і вміння самостійно працювати з навчальною і науковою літературою, використовуючи сучасні методи наукового пізнання. Розраховано на здобувачів вищої освіти спеціальності 262 «Правоохоронна діяльність», що навчаються на першому (бакалаврському) рівні вищої освіти.

ББК 67.3.

 ДДУВС, 2018 рік

 Боняк В.О., 2018 рік

 Сердюк І.А., 2018 рік

 Завгородній В.А., 2018 рік

 Перепьолкін С.М., 2018 рік

 Долгорученко К.О., 2018 рік


Каталог: wp-content -> uploads -> files -> Structure -> library -> student -> nmm -> 2019 -> ktidp
ktidp -> Завдання для самостійної підготовки з навчальної дисципліни «Історія держави та права зарубіжних країн»
ktidp -> Завдання для самостійної підготовки з навчальної дисципліни «Конституційне право»
ktidp -> Завдання для самостійної роботи з навчальної дисципліни «Захист та дотримання прав людини в правоохоронній діяльності»
ktidp -> Методичні рекомендації щодо організації самостійної та індивідуальної роботи з навчальної дисципліни «Правозастосування»
ktidp -> Методичні рекомендації щодо організації самостійної та індивідуальної роботи з навчальної дисципліни «Міжнародне право»
ktidp -> Завдання для самостійної підготовки з навчальної дисципліни «Теорія держави та права»
ktidp -> Тематика курсових робіт І методичні рекомендації щодо їх написання з дисципліни “Теорія держави та права” / Укладачі: О
ktidp -> Завдання для самостійної роботи з навчальної дисципліни «Муніципальне право»
ktidp -> Завдання для самостійної підготовки з навчальної дисципліни «Конституційне право»
ktidp -> Завдання для самостійної роботи з навчальної дисципліни «Правозастосовча діяльність Національної поліції»


Поділіться з Вашими друзьями:
  1   2   3   4   5   6   7   8   9   ...   71


База даних захищена авторським правом ©referatu.in.ua 2019
звернутися до адміністрації

    Головна сторінка