Туристичні ресурси КиївщиниСкачати 115.4 Kb.
Сторінка1/7
Дата конвертації08.05.2018
Розмір115.4 Kb.
  1   2   3   4   5   6   7
    Навігація по даній сторінці:
  • Вступ


Тема: Туристичні ресурси Київщини

Зміст

1. Туристичний потенціал Київщини 4

2. Перспективи розвитку туризму на Київщині 7
Вступ


Актуальність теми пояснюється тим, що на Київщині збереглися безліч пам’яток матеріальної культури різних епох, що представляє собою не будь-який інтерес для туристів. Також не можна не сказати про відомі не тільки в країні, а й навіть у світі рекреаційні зони, такі я к Конча-Заспа, Пуща Водиця та ін. Також вважаю за потрібним тут вказати, що туризм є важливою статтею надходжень до бюджету країни, в тому числі валютних. Саме через туризм багато країн зробили потужний ривок у розвитку економіки. Київщина відноситься до регіону із значним ресурсним потенціалом туризму. Тут розташовано багато унікальних природно-заповідних комплексів, пам’яток античної культури, перлин архітектурного мистецтва. Нажаль, багатющі природні та історико-культурні ресурси Київщини, як і України в цілому, слабо використовуються у туристичній сфері. Наприклад, бази відпочинку та дитячі табори Кончі-Заспи знаходяться у жахливому становищі і не відповідають сучасним вимогам.

Метою роботи є дослідження історико-культурного, природного, рекреаційного потенціалу Київщини.

Об’єкт дослідження – туристична галузь на Київщині. Предметом дослідження виступають історико-культурні, туристичні ресурси Київщини.

Працюючи над своєю темою, було використано таку літературу: Попович С.І. Туристично-екскурсійні ресурси України: Вступ до проблеми// Туристичні ресурси України: Збірник наукових статей. – К.: ФПУ, 1996.; Київська область//Географічна енциклопедія України. Т.2. – К.: УРЕ, 1980.; Київська область//Українська радянська енциклопедія. Т.5. – К.: УРЕ, 1980, Кифяк В.О. Організація туристичної діяльності в Україні. – Чернівці: Зелена Буковина, 2003, Любіцева О.О. Ринок туристичних послуг (геопросторові аспекти). – К.: Альтерпрес, 2002, та ін.Структура роботи. Структурно робота складається з вступу, основної частини, висновків, списку використаних джерел, загальний обсяг роботи 14 сторінок.


Каталог: files
files -> Україна в 70-90 рр. XIX ст. Реферат
files -> Урок 2 Тема. Архітектура кам'яний літопис століть
files -> Реферат на тему : Застосування альтернативних джерел енергії в сільському господарстві
files -> Закон України,,Про охорону навколишнього середовища ''
files -> Конспект уроку Національні парки Африки. Стихійні явища природи. Екологічні проблеми
files -> Уроках «Художньої культури»
files -> «Україна і Африка»
files -> Уроків з географії 7 класу з теми: «Африка» Вчитель географії П’ятак С. В


Поділіться з Вашими друзьями:
  1   2   3   4   5   6   7


База даних захищена авторським правом ©referatu.in.ua 2017
звернутися до адміністрації

    Головна сторінка