Укладач: Федченко С. Г., методист Центру аналізу та прогнозування розвитку освітиСторінка1/13
Дата конвертації07.03.2018
Розмір1.05 Mb.
ТипПрактикум
  1   2   3   4   5   6   7   8   9   ...   13

Фізика

Укладач: Федченко С.Г., методист Центру аналізу та прогнозування розвитку освіти

У процесі поурочного вивчення теми здійснюється індивідуальне, групове та фронтальне усне опитування учнів, розв’язування ними задач, виконання фронтальних та індивідуальних експериментальних завдань (лабораторних робіт; робіт фізичного практикуму, домашніх пошуково-дослідницьких та конструкторських завдань тощо), виконання учнями різних видів письмових робіт, підготовка демонстрацій та презентацій, взаємоконтроль учнів у парах і групах, самоконтроль тощо. Основними завданнями поточного оцінювання є: встановлення й оцінювання рівнів розуміння і первинного засвоєння окремих елементів змісту теми, зв’язків між ними та засвоєним змістом попередніх тем, закріплення знань, умінь і навичок.

Тематичне оцінювання проводиться після закінчення вивчення теми або її частини і здійснюється на підставі результатів опанування учнями матеріалу теми (частини теми) відповідно до вимог навчальних програм на основі поточних оцінок.

Відповідно до листа Міністерства освіти і науки України від 27.12.2000  № 1/9-529 «Орієнтовні вимоги до виконання письмових робіт і перевірки зошитів із природничо-математичних дисциплін у 5-11 класах» учителю слід передбачити проведення однієї (як мінімум) письмової контрольної роботи з фізики на семестр. Ці роботи зберігаються в кабінеті фізики протягом навчального року і можуть бути оформлені як в окремо заведеному зошиті для контрольних та самостійних робіт або інших видів діагностичної діяльності (наприклад, фізичних диктантів тощо), так і на окремих аркушах. Учитель може використовувати у своїй роботі для перевірки знань і умінь учнів друковані матеріали, яким надано гриф Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України.

Окрема оцінка за ведення зошитів із фізики не виставляється.

Якщо учень був відсутнім на уроці, на якому проводилася лабораторна чи інша експериментальна робота, учителем визначається доцільність її відпрацювання. Вільна колонка після колонки з датою проведення цих видів робіт не залишається!

Вимоги щодо проведення, оформлення та оцінювання лабораторних робіт та робіт фізичного практикуму, здійснення інструктажів із безпеки життєдіяльності зазначені в інструктивно-методичних листах Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України за 2007-2011 роки.

У таблиці наведено мінімальну кількість тематичних оцінок (які виставляються у класному журналі в колонці з написом «Тематична» без зазначення дати) та лабораторних робіт, що оцінюються, для класів, які навчаються за різними програмами:
Каталог: fr
fr -> «формування правової та соціальної компетентностей в процесі викладання суспільних дисциплін» Головним завданням державного стандарту базової й повно загальної середньої освіти в галузі «Суспільствознавство»
fr -> Комп'ютерне та імітаційне моделювання
fr -> Породи овець
fr -> Комп’ютерне моделювання
fr -> Породи І кроси
fr -> Державна митна служба
fr -> Засоби автоматизації з текстовим процесом
fr -> Реферат на тему: Світове господарство в міжнародних економічних
fr -> Зміст Введення Історія виникнення техно-музики


Поділіться з Вашими друзьями:
  1   2   3   4   5   6   7   8   9   ...   13


База даних захищена авторським правом ©referatu.in.ua 2017
звернутися до адміністрації

    Головна сторінка