Укоопосвіта Білгород -дністровський економіко-правовий коледж контрольні роботи з дисципліниСкачати 461.21 Kb.
Сторінка1/42
Дата конвертації28.04.2018
Розмір461.21 Kb.
ТипКонтрольна робота
  1   2   3   4   5   6   7   8   9   ...   42

Укоопосвіта

Білгород -Дністровський економіко-правовий коледж

КОНТРОЛЬНІ РОБОТИ

З дисципліни: англійська мова

Склав:

Викладач Гаврилюк Я.О

Розглянуто та схвалено

на засіданні циклової комісії

загальноосвітніх дисциплін

Протокол №_____

Від «___» ___________2012_р.

Голова циклової комісії

______________________

2012 р

Пояснювальна записка

Контрольна робота виконується студентом-заочником після самостійного вивчення курсу “Іноземна мова”. Дані контрольні завдання розроблені для вивчення курсу “Іноземна мова” (англійська) з урахуванням відсоткового показника вивчення саме даної мови. Контрольні завдання для інших іноземних мов складаються подібно до вказаних завдань і методичних вказівок.

Студенту необхідно підібрати з переліку рекомендованої літератури підручник англійської мови. Можна використовувати інші підручники англійської мови для заочних вузів немовних спеціальностей, а також додаткову літературу для більш повного вивчення дисципліни.

Контрольні завдання розроблені відповідно до навчальної програми “Іноземна мова” (за професійним спрямуванням), затвердженої Укоопспілкою”Метою даної дисципліни є досягнення студентами практичного володіння мовою, що передбачає формування вміння самостійно читати літературу за фахом з метою отримання інформації з іншомовних джерел, забезпечення розвитку навичок аналітичного читання, розуміння та перекладу професійно орієнтованих джерел, написання рефератів, анотацій та інших документів іноземною мовою, набуття необхідного рівня іншомовної комунікативної компетенції, що уможливить участь тих, хто вивчає іноземну мову, в діалозі культур.Поділіться з Вашими друзьями:
  1   2   3   4   5   6   7   8   9   ...   42


База даних захищена авторським правом ©referatu.in.ua 2017
звернутися до адміністрації

    Головна сторінка