Уроку в 6-му класі за темою: «Природа і населення Давньої Греції»Скачати 91.23 Kb.
Сторінка1/6
Дата конвертації06.03.2018
Розмір91.23 Kb.
ТипУрок
  1   2   3   4   5   6

Розробка уроку в 6-му класі за темою: «Природа і населення Давньої Греції» продовжує розвиток критичного мислення учнів на уроках історії.

Мета уроку - навчити учнів формулювати проблему, шукати шляхи її вирішення щодо впливу географічного положення країни та кліматичних умов на розвиток цивілізації.

Метою також є розвиток навичок використання підручника та історичної карти як джерела знань, виховання поваги до минулого різних країн.

Інтерактивний метод «Мозковий штурм» на етапі мотивації навчальної діяльності спонукає учнів виявляти свою уяву та творчість. Учні працюють за аналогією з попередніми темами, самі формулюють питання плану уроку. Вчитель відкриває свій план і корегує його згідно з пропозиціями учнів.

Питання на повторення дозволяють учням актуалізувати опорні знання з минулих тем і порівняти головні заняття населення цивілізацій Сходу та Грецької цивілізації.

Викладення нового матеріалу проходить з використанням мультимедійної презентації. Учитель не тільки викладає матеріал, а й паралельно залучає до роботи учнів (вони відповідають на питання до слайдів, працюють з контурними картами, таблицями, роблять висновки).

На етапі узагальнення матеріалу учні в ігровій формі відповідають на питання вчителя по новій темі. Тепер вони готові дати відповідь на проблемне питання уроку. Завдання вчителя направляти висловлювання та підводити до вірного висновку.

Підбиття підсумків уроку проводиться за допомогою прийому рефлексії. Учні можуть висловитися, що вдалося або не вдалося їм на уроці, що було легко, а що виявилося важким завданням.

Під час уроку виконуються всі державні вимоги до рівня підготовки учнів з цієї теми, продовжують формуватися предметно-історичні вміння та навички, а застосування інформаційних технологій допомагає активізувати пізнавальний інтерес учнів на уроці.

Учитель історії

загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 24

м. Маріуполя

спеціаліст ІІ категорії

Тищенко Вікторія ВолодимирівнаКаталог: attachments
attachments -> Тема. Роль вірусів у природі та в житті людини мета
attachments -> Курсова робота з художньої культури з теми виконала курсант
attachments -> Міністерство освіти І науки, молоді та спорту України
attachments -> Панасовський Ігор Вікторович Лисянка 2015р. Анотація велике значення для розвитку активної розумової діяльності в навчанні має не тільки засвоєння навчального матеріалу, а й контроль І самоконтроль знань. Біля 70% урок
attachments -> Державний вищий навчальний заклад
attachments -> Урок «Поняття про колір. Змішування кольорів»
attachments -> Тема уроку. Ліки загального доступу та їх застосування під час надання першої медичної допомоги
attachments -> Економіко-географічна характеристика Індії
attachments -> Психологічна культура як складник професіоналізму викладача
attachments -> Тема. Абсолютна І відносна висота точок місцевості. Зображення на плані нерівностей поверхні на плані та карті


Поділіться з Вашими друзьями:
  1   2   3   4   5   6


База даних захищена авторським правом ©referatu.in.ua 2017
звернутися до адміністрації

    Головна сторінка