В. О. Карплюк Назва досвіду: розвиток критичного мислення учнів на уроках хімії та біології. Суть досвідуСкачати 116.48 Kb.
Сторінка1/12
Дата конвертації11.03.2018
Розмір116.48 Kb.
ТипУрок
  1   2   3   4   5   6   7   8   9   ...   12

Стислий опис
досвіду роботи

Учителя біології та хімії

ЗОШ I-IIIст с. Лобачівка

В.О. КарплюкНазва досвіду: розвиток критичного мислення учнів на уроках хімії та біології.

Суть досвіду: це особливий вид діяльності який дозволяє учневі скласти власну думку про запропоновану йому проблему; вміння аналізувати ту чи іншу проблему з різних боків; вміння користуватися інформацією з різних джерел, критично її оцінити, осмислити та застосувати.

Теоретичною базою досвіду є: зміст, завдання і принципи викладені в нормативних документах про освіту; Правила безпеки під час навчання в кабінеті хімії навчальних закладів системи загальної середньої освіти; Положення про кабінет хімії загальноосвітніх навчальних закладів; Інструктивно – методичний лист про вивчення хімії і біології у 2015 – 2016р; Критерії оцінювання рівня навчальних досягнень учнів з біології та хімії.

Провідна педагогічна ідея досвіду: розвиток особистості учня, його творчого потенціалу та пізнавальної активності; підвищення інтересу до природничих наук; оволодіння учнями навичками збереження і зміцнення здоров’я, формування екологічного мислення і активної життєвої позиції.Поділіться з Вашими друзьями:
  1   2   3   4   5   6   7   8   9   ...   12


База даних захищена авторським правом ©referatu.in.ua 2017
звернутися до адміністрації

    Головна сторінка