Важливим чинником сучасних державотворчих процесів та духовного відродження України є освітаСторінка1/12
Дата конвертації06.09.2018
Розмір0.56 Mb.
  1   2   3   4   5   6   7   8   9   ...   12

ВСТУП
Важливим чинником сучасних державотворчих процесів та духовного відродження України є освіта.

Через надання знань, формування умінь та навичок, систему виховних впливів навчальні заклади допомагають учням у виборі занять за інтересами, а у подальшому - і у виборі майбутньої професії.

Значну роль у творчій самореалізації учнівської та студентської молоді відіграють позашкільні навчальні заклади туристсько-краєзнавчого напряму.

Під час туристських походів, краєзнавчих експедицій та екскурсій діти та молодь пізнають історію рідного краю, витоки національної культури, свій родовід, мають можливість випробувати силу волі та загартуватись фізично.

Доступні та цікаві форми позашкільної роботи сприяють зміцненню здоров’я вихованців, потягу до самоствердження, вихованню лідерських якостей, формують стійкі інтереси до здорового способу життя.

Запропоновані програми гуртків туристсько-краєзнавчого напряму є важливим засобом досягнення навчальної та виховної мети у роботі з учнівською молоддю.

Програми розроблені авторським колективом та розраховані для роботи з гуртками позашкільних та загальноосвітніх навчальних закладів України.

Навчальні програми створені на основі Типових навчальних планів для організації навчально-виховного процесу в позашкільних навчальних закладах, затверджених наказом Міністерства освіти і науки України від 22.07.2008 № 676. При підготовці програм гуртків краєзнавчого напряму частково використані матеріали Орієнтовних навчальних програм туристсько-краєзнавчих об’єднань учнівської молоді (видання - К., ІЗМН, 1996).

Зазначені програми розглянуто та схвалено методичною радою Українського державного центру туризму і краєзнавства учнівської молоді (протокол від 19.03.2012 № 1) та Науково-методичною комісією з позашкільної освіти Науково-методичної ради з питань освіти Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України (протокол від 21.03. 2012 № 2).

Листом МОНмолодьспорту України від 02.04. 2012 № 1/11-4293 збірник „Програми з позашкільної освіти: туристсько-краєзнавчий напрям” схвалено до видання з грифом „Рекомендовано Міністерством освіти і науки, молоді та спорту України”.

Каталог: wp-content -> uploads -> 2015
2015 -> Львівський національний університету імені івана франка кафедра історії держави, права та політико-правових учень
2015 -> Мета та завдання навчальної дисципліни Предмет
2015 -> Наказ №205 Зареєстровано в Міністерстві юстиції України 06 травня 2015 р за №501/26946 Про затвердження Порядку надання медичної допомоги жінкам з багатоплідною вагітністю Відповідно до статті 33 Основ законодавства України про охорону здоров’я
2015 -> Г. С. Сковороди Кафедра наукових основ управління І психології Навчальна дисципліна «Менеджмент організацій та управління навчальним закладом» Витяг
2015 -> Методичні рекомендації та контрольні завдання для студентів заочної форми навчання
2015 -> Завдання для індивідуальної роботи студента (індивідуальні навчально-дослідні завдання) І методичні рекомендації щодо їх виконання з навчальної дисципліни
2015 -> Форос Анатолій Ілліч асистент кафедри ортопедичної стоматології; Дячук Крістіна,,,,, асистент кафедри ортопедичної стоматології; робоча програма
2015 -> Локота Євген Юрійович к мед н. доцент кафедри ортопедичної стоматології. Локота Юрій Євгенович асистент кафедри ортопедичної стоматології. робоча програма


Поділіться з Вашими друзьями:
  1   2   3   4   5   6   7   8   9   ...   12


База даних захищена авторським правом ©referatu.in.ua 2017
звернутися до адміністрації

    Головна сторінка