«Валеологічне виховання дітей дошкільного віку, як фактор формування здорового способу життя»Скачати 95.94 Kb.
Сторінка1/3
Дата конвертації23.12.2017
Розмір95.94 Kb.
  1   2   3

РАЙОННИЙ МЕТОДИЧНИЙ КАБІНЕТ

ВІДДІЛУ ОСВІТИ ВАСИЛЬКІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

Стаття


На тему:

«Валеологічне виховання дітей дошкільного віку, як фактор формування здорового способу життя»

Підготувала: Чернишенко Ю.А.

Вихователь ДНЗ (ясла – садок ) «Ромашка»

Глеваха - 2015


В процесі аналізу теоретичних та практичних розробок із валеологічної освіти та виховання дошкільників, визначено основні принципи та підходи, які застосовуються в сучасних ДНЗ задля забезпечення валеологічної освіти дітей та формування навичок здорового способу життя, охарактеризовано форми та методи роботи вихователя.
Ключові слова: валеологічне виховання, здоровий спосіб життя, форми валеологічної освіти дошкільників
Постановка проблеми. В останні роки питання охорони та зміцнення здоров'я та пропаганди здорового способу життя стали особливо актуальними. У дошкільних освітніх установах з раннього віку педагоги розвивають у дітей рухову і пізнавальну активність, привчають їх думати і піклуватися про своє здоров'я, виховують в дітях усвідомлене ставлення до нього. Валеологічне виховання дошкільників виходить на перші позиції за ступенем значущості; збереження фізичного здоров'я та психологічного благополуччя дітей є одним з основних напрямків педагогічної діяльності вихователів у ДНЗ. Безсумнівно, чим раніше почне проявлятися турбота про здоров'я дитини, про формування у неї навичок здорового способу життя, тим більш соціально інтегровану і працездатну людину отримає суспільство.

На сучасному етапі проблема профілактики здоров'я дітей є однією з найбільш актуальних. Дошкільні заклади, виконуючи соціальне замовлення, несуть повну відповідальність за виховання людини XXI століття - людини здорової фізично, морально і духовно, людини всебічно і гармонійно розвиненої. Саме тому робота з утвердження здорового способу життя підростаючого покоління повинна сьогодні розглядатися в практиці роботи дитячих садків, як один із пріоритетних напрямків гуманізації освіти. Від того, наскільки успішно вдається сформувати і закріпити навички здорового способу життя в ранньому віці, залежить в подальшому реальний спосіб життя і здоров'я людини.
Каталог: download -> version
version -> Старокостянтинівський районний методичний кабінет Рослинні годинники Напрям: Рослини навколо нас
version -> Музична І театральна культура 17 18 ст
version -> Активізація роботи бібліотеки по формуванню
version -> Реферат на тему: " Стан навколишнього середовища України. Екологічна політика. Охорона природи на державному та міждержавному рівнях"
version -> Методичні рекомендації щодо викладання уроків для стійкого розвитку «Моя щаслива планета» розділ Система уроків-зустрічей для 3 класу курсу за вибором «Моя щаслива планета»
version -> План-конспект із "Захисту Вітчизни" 11-клас №11. Тема. Влаштування загороджень. Мета
version -> Комунальний заклад
version -> Зигзаг удачі
version -> Охорона навколишнього середовища від забруднення викидами сульфуровмісних речовин
version -> Міністерство аграрної політики україни


Поділіться з Вашими друзьями:
  1   2   3


База даних захищена авторським правом ©referatu.in.ua 2017
звернутися до адміністрації

    Головна сторінка