Видання юридичного факультетуСторінка1/41
Дата конвертації31.05.2018
Розмір0.99 Mb.
ТипПрограма
  1   2   3   4   5   6   7   8   9   ...   41


Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України

Львівський національний університет імені Івана Франка

Юридичний факультет

Кафедра кримінального процесу і криміналістикиКРИМІНАЛЬНЕ ПРОЦЕСУАЛЬНЕ ПРАВО УКРАЇНИ

програма курсу

для студентів юридичного факультету

Львів 2017

Видання здійснено при технічній допомозі Консорціуму “

Нор В.Т., Маланюк А.Г, Павлишин А.А.

Кримінальне процесуальне право України. Програма курсу для студентів юридичного факультету – Львів: Юридичний факультет Львівського національного університету імені Івана Франка. – 2017. –  с.

Схвалено кафедрою кримінального процесу і криміналістики Львівського національного університету імені Івана Франка.

Протокол № ___ від ____________ 2017 р.

Авторські права застережені

Кримінально-процесуальне право України (кримінальне провадження) – спеціальна правова дисципліна, яка вивчає регульовану Кримінальним процесуальним кодексом, іншими законами України діяльність: органів досудового розслідування кримінальних правопорушень (слідчого, уповноважених посадових осіб, що здійснюють дізнання); прокурора в рамках кримінального провадження; слідчого судді (пов’язану зі судовим контролем за дотриманням прав, свобод та законних інтересів осіб, заучених до кримінального провадження); суду щодо розгляду і вирішення кримінального провадження, питань щодо застосування примусових заходів виховного чи медичного характеру та перегляду ухвалених у ньому судових рішень,а також щодо відновлення втрачених матеріалів кримінального провадження; особливості діяльності згаданих посадових осіб та державних органів під час міжнародного співробітництва у кримінальному провадженні. Така діяльність є єдиним з найефективніших засобів контролю за кримінальними правопорушеннями (кримінальними проступками і злочинами). Її безпосереднім завданням є 1) захист особи, суспільства та держави від кримінальних правопорушень; 2) охорона прав, свобод та законних інтересів учасників кримінального провадження; 3) забезпечення швидкого, повного та неупередженого розслідування і судового розгляду кримінальних правопорушень. При цьому уповноважені державою органи і посадові особи повинні домогтись, щоб: а) кожний хто вчинив кримінальне правопорушення, був притягнутий до кримінальної відповідальності в міру своєї вини; б) жоден невинуватий не був обвинувачений або засуджений; в) жодна особа не була піддана необґрунтованому процесуальному примусу; г) до кожного учасника кримінального провадження була застосована належна правова процедура. Вирішення цих завдань і цілей повинно здійснюватись на основі дотримання насамперед конституційних засад верховенства права і законності.

Курс кримінально-процесуального права належить до числа базових навчальних дисциплін у фаховій підготовці правника (юриста). На юридичному факультеті Львівського національного університету імені Івана Франка він читається для студентів денного навчання протягом 5-го і 6-го семестрів, заочного – 7-го, 8-го і 9-го семестрів. Глибокі знання кримінального процесуального законодавства набуття практичних навичок його застосування, засвоєння науково-теоретичних положень у цій галузі права та її науки необхідна передумова успішної роботи в судах, прокуратурі, органах досудового розслідування та адвокатурі.Каталог: wp-content -> uploads -> 2017
2017 -> Программа першого рівня вищої освіти за напрямом 016 Спеціальна освіта (логопедія)
2017 -> Робоча програма навчальної дисципліни регіональні проблеми стійкого розвитку
2017 -> Хрящевська Людмила Михайлівна, доцент кафедри етнології та спеціальних історичних дисциплін, кандидат історичних наук, доцент (Хрящевська Л. М.) робоча програма
2017 -> Психологія Ідентифікація
2017 -> Методичний комплекс для самостійної роботи студентів спеціальності «Економічна та соціальна географія» з курсу «країнознавство»
2017 -> Навчально-методичні матеріали для самостійної роботи студентів-магістрів
2017 -> Рішення Дніпропетровської обласної ради статут комунального позашкільного навчального закладу,,мала академія наук учнівської молоді" дніпропетровської обласної ради"
2017 -> Додаток 3 до наказу №37 від


Поділіться з Вашими друзьями:
  1   2   3   4   5   6   7   8   9   ...   41


База даних захищена авторським правом ©referatu.in.ua 2017
звернутися до адміністрації

    Головна сторінка