Відповідно, виділяє листові сукуленти (алоє, очітки-седуми І т д.), стебловіСкачати 193.84 Kb.
Сторінка1/12
Дата конвертації16.05.2018
Розмір193.84 Kb.
  1   2   3   4   5   6   7   8   9   ...   12

ВступМи живемо в новому столітті. Відомі діячі XIX ст. поклали величезні надії на майбутнє. Так, наука швидко стрибнула дуже далеко, але таких воєн, які були в XX ст., не знала жодна епоха. Людина освоїла космос, але знайшовши найстрашніше – хімічну і біологічну зброю, атомну бомбу, будує міста, аеродроми, заводи, склади боєприпасів, вирубує лісу, знищує ріки… Невже в новому сторіччі ми будемо жити в кам'яних джунглях.

Досить далеко в історію відійшли ті часи, коли екологія була виділена як наука. Ця наука досить цікава та займається вивченням досить значного кола питань, які стосуються як ботаніки так і біології взагалі. Отже, досить цікавим питанням для вивчення є питання вивчення впливу вологості на рослинні організми. Наша планета насичена рослинами, вони пристосувалися до різних умов середовищ. Особливо цікаву групу рослин становлять ксерофіти – рослини, які пристосувались до існування в посушливих умовах. Досить поширеними ксерофітами серед штучної флори є сукуленти, які представлені досить значною кількістю видів.

Наша курсова робота присвячена розгляду видів ксерофітів та сукулентів штучної флори, їх особливостям будови та розмноження. Особливу увагу ми приділяємо в своїй роботі розгляду представників штучної флори, які використовуються в озелененні наших приміщень.

Ксерефіти – це екологічна група рослин. Сукуленти – група видів багаторічних ксерофітних рослин, здатних накопичувати воду в сильно розвитий спеціалізованій тканині – водоносній паренхімі (до 2–3 т). Водозапасаюча тканина в рослин може розташовуватися в листах, стеблі, підземних органах.

Відповідно, виділяє листові сукуленти (алоє, очітки-седуми і т.д.), стеблові (кактуси, молочаї, стапелії) і кореневі (молочаї).Тут важливо відзначити, що багато видів одночасно мають сукулентні листки і стебло, чи стебло і корінь. Тому вищенаведений розподіл дуже умовно.

У кімнатних умовах вирощують сукуленти найрізноманітніших видів, з різними формами листів і стебел. Ксерофіти – світлолюбні і теплолюбні рослини, з підвищеною стійкістю до високих температур. Вони дуже мало витрачають води і дуже повільно ростуть. Існує закономірність: чим сильніше виражена ксерофітність, тим рідше варто поливати цю рослину.

Завдання нашої роботи полягає у вирішення декількох питань, а саме:

  1. з`ясувати особливості природної флори ксерофітів;

  2. охарактеризувати особливості штучно створеної ксерофітної флори;

  3. навести морфолого-біологічну характеристику ксерофітних рослин;

  4. навести опис найбільш поширених видів штучної ксерофітної флори.

При виконанні роботи були використані наступні методи дослідження: порівняння, аналіз літературних джерел, опис найбільш поширених видів штучної ксерофітної флори.Каталог: files
files -> Україна в 70-90 рр. XIX ст. Реферат
files -> Урок 2 Тема. Архітектура кам'яний літопис століть
files -> Реферат на тему : Застосування альтернативних джерел енергії в сільському господарстві
files -> Закон України,,Про охорону навколишнього середовища ''
files -> Конспект уроку Національні парки Африки. Стихійні явища природи. Екологічні проблеми
files -> Уроках «Художньої культури»
files -> «Україна і Африка»
files -> Уроків з географії 7 класу з теми: «Африка» Вчитель географії П’ятак С. В


Поділіться з Вашими друзьями:
  1   2   3   4   5   6   7   8   9   ...   12


База даних захищена авторським правом ©referatu.in.ua 2017
звернутися до адміністрації

    Головна сторінка