Височанська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2 Харківської районної ради Харківської області Звіт директора школи за 2014/2015 навчальний рік та перспективи розвитку школи на 2015/2016 навчальний рікСторінка1/16
Дата конвертації27.04.2018
Розмір0.84 Mb.
  1   2   3   4   5   6   7   8   9   ...   16

Височанська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 2

Харківської районної ради Харківської області


Звіт директора школи

за 2014/2015

навчальний рік

Звіт директора школи за 2014/2015 навчальний рік

та перспективи розвитку школи

на 2015/2016 навчальний рік
Вступ
Шановні присутні!

Закінчився черговий навчальний рік. Сьогодні ми зібралися, щоб підбити підсумки роботи колективу школи, адміністрації та директора  школи протягом 2014-2015 навчального року.

   Звітування керівників здійснюється з метою подальшого утвердження відкритої і демократичної державно-громадської системи управління освітою, запровадження колегіальної етики управлінської діяльності у навчальних закладах, що базується на принципах взаємоповаги та позитивної мотивації. Завдання такого звітування забезпечити прозорість, відкритість, демократичність  в роботі школи, залучення громадськості  до співпраці.

   Як директор школи , у своїй діяльності  протягом звітного періоду , я керувався  Законом України «Про загальну середню освіту», Статутом школи, Правилами внутрішнього трудового розпорядку для працівників школи, посадовими обов’язками директора, членів адміністрації та  всіх  працівників школи, колективною угодою, Положенням про порядок звітування  керівників шкіл перед  педагогічним колективом та громадськістю та іншими нормативними актами.Основна діяльність школи спрямована на створення умов для реалізації державної політики в сфері освіти згідно із ст.53 Конституції України, Законів України «Про освіту», «Про загальну середню освіту», закону України № 2442–VІ «Про внесення змін до законодавчих актів з питань загальної середньої та дошкільної освіти щодо організації навчально-виховного процесу», «Державного стандарту базової та повної загальної середньої освіти», «Державного стандарту початкової освіти», «Положення про загальноосвітній навчальний заклад», власного Статуту та інших нормативних документів, що не суперечать законодавству України в галузі освіти.

Структура освіти на кожному рівні й навчальні плани побудовані на принципах постійно зростаючої складності навчальної діяльності з предметів і самостійності учня у виборі власної траєкторії в освітньому процесі.

На кожній сходинці забезпечується державний стандарт, здійснюється теоретична і практична підготовка з дисциплін навчального плану з метою максимального розвитку інтелекту, загальної культури, творчих можливостей, фізичного й морального здоров’я.

Успішність проходження кожного рівня й виконання його освітніх завдань гарантується школою тільки за умови усвідомленого і добровільного дотримання всіх норм і правил шкільного життя, активної співпраці з батьками, відкритістю навчального процесу.

Початкова школа забезпечує становлення особистості дитини, її інтелектуальний, соціальний і фізичний розвиток. Пріоритетом у початкових класах школи є розвиваючі форми і методи навчання.

Основна школа дає базову освіту, що є фундаментом загальноосвітньої підготовки дітей, готує їх до вибору форм подальшого навчання, профільного навчання за напрямом «Іноземна філологія». Система освіти в школі складається з трьох освітніх рівнів : початкова школа – 4 роки; основна - 5 років; старша – 2 роки.

Педагоги школи постійно підвищують свій професійний рівень на засіданнях педагогічної ради, методичної ради, ШМО, районних методичних об’єднаннях вчителів, районних та обласних теоретичних і науково-практичних семінарах, використовуючи Інтернет-ресурси.

У вересні 2015 року школа починає свій 51 навчальний рік.У 2014/2015 навчальному році педагогічний колектив працював над темою «Модернізація навчально-виховного процесу за рахунок упровадження сучасних інноваційних технологій як умова самовдосконалення й самореалізації вчителя та учня».

Управління закладом

У 2014/2015 навчальному році управління закладом було спрямовано на здійснення державної політики в галузі освіти, збереження кількісних і якісних параметрів мережі, створення належних умов для навчання і виховання учнів, удосконалення змісту навчально-виховного процесу, упровадження нових освітніх технологій, розвиток здібностей дітей і підлітків.

Керівництво, підвищення якості та ефективності внутрішньошкільного управління забезпечувалося документами планування роботи: перспективним, річним, робочим навчальним, місячним та тижневим планами.

Створити цілісну систему інформаціно-аналітичного забезпечення допомагала наявна єдина комп’ютерна мережа та телефонний зв’язок. Принцип доцільності й оперативності прийняття управлінських рішень адміністрації базувався на аналітичних даних, отриманих в ході внутрішньошкільного контролю.

Адміністрацією постійно проводились консультації та спільний розгляд питань з такими структурними підрозділами закладу, як Рада школи, батьківський комітет, профспілковий комітет.
Аналіз структури і мережі школи

за минулий навчальний рік. Збереження контингенту

На початок 2014/2015 року у школі навчався 416 учнів.

Укомплектовано 20 класів, середня наповнюваність класів – 21 учень.

Школа І ступеня – 8 класів, школа ІІ ступеня - 10 класів, школа ІІІ ступеня – 2 класи.

За навчальний рік до закладу прибуло 13 учнів, із закладу вибуло 28 учнів. Аналізуючи перехід учнів до інших шкіл, необхідно відзначити, що основною проблемою є зміна місця проживання родин, більшість з вибувших – переселенці з Донецької та Луганської областей.

Основними заходами із збереження контингенту учнів в 2014/2015 навчальному році були:


  • контроль відвідування учнями навчальних занять;

  • організація навчання за індивідуальною формою.

Підсумки роботи ГПД

У минулому році працювала група продовженого дня, яку відвідувало 30 учнів 1-4 класів. Групи працювали за батьківські кошти. Для роботи ГПД було надано кабінети на першому поверсі. Усі діти, які відвідували ГПД, були охоплені гарячим харчуванням, дотримувались режиму роботи. У цілому, роботу групи продовженого дня можна визнати задовільною.Результативність навчання у 2014/2015 н.р.

У минулому навчальному році:

- до наступного класу переведено всіх учнів 1-8-х, 10-х класів;

- випущено із школи ІІ ступеня – 39 учнів;

- випущено із школи ІІІ ступеня – 20 учнів;

- показали результати високого рівня 83 учні.

На високому і достатньому рівні навчається 180 учнів,


Відсутні учні, які мають навчальні досягнення початкового рівня.

39 випускників закінчили 9-й клас, з них : випускники Кустов Георгій та Корнієнко Вікторія отримали свідоцтво з відзнакою. Нагороджено Похвальними грамотами «За особливі успіхи у вивченні окремих предметів» 10 випускників 9 класу (Гордієнко Маргариту, Івченко Ганну, Іскрицьку Вероніку, Кондратову Кристину, Назаренко Юлію, Ольховську Аліну, Сухомлина Ярослава, Шевченко Єлизавету, Корнієнко Вікторію, Кустова Георгія), 20 учнів закінчили 11-й клас, нагороджено Золотою медаллю Джафарова Еміля, Срібною медаллю – Чередник Аліну, нагороджено Похвальними грамотами «За особливі успіхи у вивченні окремих предметів» 12 випускників 11 класу (Джафарова Еміля, Кононенко Євгенію, Кулік Олену, Лук’янова Віктора, Мартинова Михайла, Мокієнко Валерію, Маслікова Дмитра, Муковоза Владислава, Рисовану Дар’ю, Чередник Аліну, Чехичина Артура, Щербак Ольгу).

Похвальними листами нагороджено 29 учнів школи.

Порівняємо рівень навчальних досягнень учнів школи ІІ та ІІІ ступенів за останні шість років:

Рік

Рівень навчальних досягнень

Свідоцтво з відзнакою


Золота медаль


Срібна медаль


Похвальні листи


Низький

Середній

Достатній


Високий


2008-2009

-

70%

26%

4%

Не було

9-х класів1 (4%)

-

10 грамот,

15 листів2009-2010

-

58%

37%

5%

1 (2%)

2 (8%)

1 (4%)

14 грамот,

18 – листів2010-2011

-

58%

37%

5%

2

-

-

3 грамоти,

28-листів2011-2012

-

59%

33%

8%

1

1

1

3- грамоти,

39листів


2012-2013

-

63%

34%

3%

2

2

-
2013-2014

-

63%

34%

3%

2

-

-

38 листів,

10 грамот2014-2015

-

48%

44%

8%

2

1

1

23 листа,

22 грамоти


В 2014/2015 навчальному році рівень навчальних досягнень учнів 5-11 класів у порівнянні з 2013/2014 навчальним роком покращився.
Каталог: Files -> downloads
downloads -> Україна в 70-90 рр. XIX ст. Реферат
downloads -> Урок 2 Тема. Архітектура кам'яний літопис століть
downloads -> Закон України,,Про охорону навколишнього середовища ''
downloads -> Конспект уроку Національні парки Африки. Стихійні явища природи. Екологічні проблеми
downloads -> Уроках «Художньої культури»
downloads -> «Україна і Африка»
downloads -> Не згасає вогонь у розумних очах
downloads -> Наказ №257 Про затвердження програм гурткової роботи
downloads -> Різноманітність тварин у природі


Поділіться з Вашими друзьями:
  1   2   3   4   5   6   7   8   9   ...   16


База даних захищена авторським правом ©referatu.in.ua 2017
звернутися до адміністрації

    Головна сторінка