Я перегружений навчаннямСкачати 61.99 Kb.
Сторінка1/4
Дата конвертації10.09.2018
Розмір61.99 Kb.
ТипУрок
  1   2   3   4

Я перегружений навчанням...

В старших класах задають все більше, і сам матеріал набагато складніший. Домашнім завданням не має кінця, хотілося б занятися чимось іншим, але потрібно виконувати уроки. Кожен рік з’являються нові предмети. Кожен вчитель вважаєсвій предмет найважливішим. Важко визначити якому предмету віддавати перевагу. Іноді я у відчаї, я відчуваю, що не маю сил. – ці скарги часто чути від учнів старших класів.

Щоб зменшити стрес, потрібно змінити своє ставлення до справи і спробувати себе організувати.

Домашнє завдання можна сприймати як підготовку до дорослого життя. Хоч іноді здається що цьому не буде кінця, насправді не встигнеш оглянутися як школа залишиться позаді.

Коли ми починаємо самостійно працювати, то з вдячністю згадуємо шкільну закалку і можемо «насолоджуватися добрими плодами своєї праці».

Справитися з стресом в більшій степені допоможе організованість та самодисципліна. Потрібно взяти за правило добросовісно і вчасно виконувати уроки. Вчителі зазвичай проникаються довірою до даних учнів і у вападку напередбачуваних обставин охоче ідуть їм на зустріч, якщо попередити.

Але якщо бути уважним на уроках і не затягувати з рефератами і іншими завданнями, чи можна уникнути стресу і напруги? Повністю ні, тому, що навіть саме бажання вчитися створює певний стрес. Не потрібно шукати легких шляхів. Тоді навчання буде в радість і від нього буде користь. В певній степені стрес іноді буває навіть корисним. Але як звільнитися від зайвого і руйнівного стресу?

Позашкільні заняття-додатковий груз.

Уявіть людину, яка водить автомобіль завжди на шаленій швидкості. Водій різко тормозить на світлофорах, а потім різко рушає з місця. Що в кінцевому результаті станеться з його автомобілем? Даний водій може потрапити в автомобільну аварію.

Більшість школярів подібно перенапрягаються фізично та розумово, відвідуючи різні гуртки, секції і факультативи.

Коли учні живуть в такому ритмі кожен день, вони в кінці кінців можуть вибитися з сил. Від постійних нагрузок починає боліти голова, живіт. Перевтома накопичується і ослаблює імунну систему, яка захищає від захворювань. В якийсь момент організм не видержує гонки і вимотана дитина валиться з ніг. А відновити сили потім не завжди легко. Можна поставити собі запитання: «Чи не відбувається подібного зі мною?» зрозуміло, що для поставлених цілей не шкода ні сил, ні часу, але навіть при всій бурхливій молодій енергії не можна охватити все. Як гласить біблійсь мудрість: «Будьте мудрими!». Мудра людина приймає рішення які не шкодять ні їй, гні іншим. Вона проявляє зрілість, таку необхідну в нашому мінливому світі. Тому для свого ж блага потрібно проявити мудрість і відмовитися від певних незначних справ.

Якщо ви хвилюєтеся за здоров’я своєї дитини, поговоріть про це з вчителями і адміністрацією школи. Розкажіть що хвилює вас. Ви маєте на це право. Батьки мають бути в курсі того як розвивається їхня дитина. Жива цікавість до навчання вашої дитини не означає, що ви контролюєте дитину, навпаки, це говорить про вашу любов та турботу. Так ви зменшите стрес, який дитина отримує в школі.
Каталог: Files -> downloads
downloads -> Україна в 70-90 рр. XIX ст. Реферат
downloads -> Урок 2 Тема. Архітектура кам'яний літопис століть
downloads -> Закон України,,Про охорону навколишнього середовища ''
downloads -> Конспект уроку Національні парки Африки. Стихійні явища природи. Екологічні проблеми
downloads -> Уроках «Художньої культури»
downloads -> «Україна і Африка»
downloads -> Не згасає вогонь у розумних очах
downloads -> Наказ №257 Про затвердження програм гурткової роботи
downloads -> Різноманітність тварин у природі


Поділіться з Вашими друзьями:
  1   2   3   4


База даних захищена авторським правом ©referatu.in.ua 2017
звернутися до адміністрації

    Головна сторінка