Закінчення роботи на екка міні-600Скачати 153.71 Kb.
Сторінка1/14
Дата конвертації12.05.2018
Розмір153.71 Kb.
ТипУрок
  1   2   3   4   5   6   7   8   9   ...   14

КОНТРОЛЬНО-КАСОВЕ ОБЛАДНАННЯ
УРОК НА ТЕМУ:

«ЗАКІНЧЕННЯ РОБОТИ НА ЕККА МІНІ-600»
Блащак Г. В., викладач предметів професійно-теоретичної підготовки торгово-кулінарного профілю Львівського професійного ліцею
Сучасний рівень розвитку торгівлі ставить високі вимоги до її працівників, тому професійні заклади освіти повинні готувати висококваліфікованих, всесторонньо розвинених, технічно освічених спеціалістів, здатних досконало володіти сучасним торговельним обладнанням.

У більшості підприємств торгівлі розрахунок з покупцем проводять через різні типи ЕККА (РРО), а тому продавці, контролери-касири повинні досконало знати правила експлуатації контрольно-касового обладнання.

Учні з професії «Продавець продовольчих товарів, контролер-касир», вивчаючи предмет «Контрольно-касове обладнання», знайомляться з сучасними видами ЕККА(РРО), вивчають будову, підготовку касових апаратів до роботи, програмування різних параметрів, порядок розрахунку з покупцями у різних режимах роботи, правила виведення звітів, виконання заключних операцій тощо.

У Львівському професійному ліцеї учні вивчають такі види касового обладнання: Міні-500, Міні-600, РРО Датекс МП-50, РР Датекс-3550, РОS- термінали, КПК. Кожен тип касового обладнання має свої особливості роботи, програмування, виведення звітів, тощо.

У даній методичній розробці описано хід проведення уроку з теми «Закінчення роботи на ЕККА Міні-600».

Урок супроводжується використанням мультимедійного обладнання. Навчання з допомогою комп’ютера та мультимедійної дошки збільшує можливості передачі інформації, урізноманітнює подання матеріалу, а тому довше утримує увагу учнів, дає змогу перетворювати урок на захоплюючу гру, що значно підвищує інтерес до професії.

При підготовці до уроку викладач провинен перш за все визначити навчальну та виховну мету, продумати структуру уроку, його тип.

Обдумуючи хід уроку, викладач визначає, що буде робити сам на кожному етапі уроку і що будуть робити всі учні, як організувати їхню діяльність, націлити на вивчення матеріалу. Проведення уроку вимагає від викладача хороших знань і великого вміння, затрат розумових і фізичних сил.

Коли складено план уроку, викладач готує конспект, який би чітко і послідовно відображав весь хід уроку. Те, що викладач користуєтся конспектом, не применшує його авторитету в учнів, а навпаки, своїм прикладом він повинен вчити учнів працювати за планом, викладати свої думки послідовно і грамотно.

Для створення презентації викладач спочатку фотографує всю послідовність виконання практичного показу даної теми, окремі елементи обладнання і формує весь матеріал у вигляді слайдів або відеоролика. Також готує схеми, інструкційні карти та інший роздатковий матеріал. Перед початком уроку готує до роботи ЕККА Міні-600, грошову скриньку, вмикає комп’ютер, проектор та мультимедійну дошку, розміщує на партах весь роздатковий матеріал, записує тему уроку та іншу інформацію на дошці або виводить на мультимедійну дошку.
Каталог: image -> data
image -> Пр. Перемоги, 10, м. Київ, 01135, тел
image -> Стратегія розвитку пасажирського автомобільного транспорту
image -> Програма комплексного кваліфікаційного екзамену з історії з методикою навчання
image -> Національна академія керівних кадрів культури І мистецтв
image -> Актуальність дослідження
image -> Державний стандарт базової І повної загальної середньої освіти I
image -> Агентський договір
data -> Охорона здоров’я Німеччини
data -> Молодіжна політика в Польщі


Поділіться з Вашими друзьями:
  1   2   3   4   5   6   7   8   9   ...   14


База даних захищена авторським правом ©referatu.in.ua 2019
звернутися до адміністрації

    Головна сторінка