Законів України «Про освіту» (зі змінами), «Про загальну середню освіту»Сторінка1/59
Дата конвертації22.06.2018
Розмір2.73 Mb.
ТипЗакон
  1   2   3   4   5   6   7   8   9   ...   59

«Вступ»
Навчально-виробнича діяльність

У 2015/2016 навчальному році педагогічний колектив та адміністрація ліцею працювали відповідно до законів України «Про освіту» (зі змінами), «Про загальну середню освіту» (зі змінами), «Про професійно-технічну освіту», наказів Міністерства освіти і науки України від 30.05.2006р. № 419 «Про затвердження Положення про організацію навчально-виробничого процесу у професійно-технічних навчальних закладах» (зі змінами № 746 від 10.07.2015р.), № 582 від 12.12.2000р. «Про удосконалення методичної роботи в системі професійно-технічної освіти», Державних стандартів професійно-технічної освіти, затверджених наказами Міністерства освіти і науки України та погоджених Міністерством праці та соціальної політики, наказів МОН України «Про затвердження Концепції національно-патріотичного виховання дітей та молоді», «Про заходи щодо розвитку системи виявлення та підтримки обдарованих і талановитих дітей і молоді».

Мета та завдання колективу обумовлені проблемною темою ліцею «Підвищення якості освіти – одна з головних проблем підготовки кваліфікованих робітників».

Вся діяльність педагогів була спрямована на вирішення основних методичних проблем: створення необхідних організаційно-методичних умов для запровадження Державних стандартів професійно-технічної і повної загальної середньої освіти, інтенсифікація застосування ІКТ у процесі самоосвіти педагогів як засіб підвищення професійної компетентності, якісне оновлення роботи викладачів з обдарованими учнями, посилення національно-патріотичного, морального виховання учнів.

Вирішальним у творчому і професійному становленні педагогів була самоосвіта й участь у методичній роботі.

Успішне розв’язування проблем та завдань ліцею минулого навчального року дозволило досягти певних результатів в навчально-виробничій та позакласній виховній роботі. Педагогічні працівники досконало оволоділи методикою моніторингових досліджень, уміло використовували їх у роботі, що дало змогу підвищити якість знань учнів та їх вихованість, позитивно вплинути на розвиток професійної мобільності багатьох педагогів.

Структура навчального року, режим роботи ліцею, робочі навчальні плани з професій, які готують в ліцеї, затверджені та відповідають чинному законодавству України. Ліцейна документація велась згідно з нормативно-правовою базою та за номенклатурою справ. Навчально-виробничий процес забезпечено програмами, періодичними виданнями та підручниками. Викладання професійно-теоретичної і практичної підготовки проводилося згідно Державних стандартів професійно-технічної освіти, а загальноосвітня підготовка за робочими навчальними програмами з предметів (рівень стандарту).

За підсумками 2015/2016 навчального року колектив ліцею досяг певних результатів:  • план державного замовлення виконано на 100%  1   2   3   4   5   6   7   8   9   ...   59


База даних захищена авторським правом ©referatu.in.ua 2019
звернутися до адміністрації

    Головна сторінка