Законів України «Про освіту», (зі змінами) «Про загальну середню освіту»Сторінка1/44
Дата конвертації07.03.2018
Розмір1.42 Mb.
ТипЗакон
  1   2   3   4   5   6   7   8   9   ...   44

АНАЛІЗ РЕЗУЛЬТАТИВНОСТІ УПРАВЛІННЯ

ОСВІТНІМ ПРОЦЕСОМ У 2013/ 2014 НАВЧАЛЬНОМУ РОЦІ
У 2013/2014 навчальному році роботу Октябрської загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів Пришибської с/ради Балаклійської районної ради Харківської області було спрямовано на виконання завдань законів України «Про освіту», (зі змінами) «Про загальну середню освіту» (зі змінами), Національної стратегії розвитку освіти, Положення про загальноосвітній навчальний заклад, державних, регіональних і міських програм у галузі освіти, інших чинних законодавчих і нормативних-правових документів у галузі загальної середньої освіти.

Навчальний заклад здійснював свою діяльність відповідно до статуту. Навчально – виховний процес відбувався в одну зміну. Єдиною педагогічною темою, над якою працював педагогічний колектив школи у 2013/2014 навчальному році, була «Підвищення якості знань учнів за різними формами навчання, формування компетентного випускника на основі створення мотиваційних засад через впровадження інноваційних технологій».

Згідно з цією темою протягом навчального року адміністрація та педагогічний колектив школи вирішував такі пріоритетні завдання:


   1. Забезпечення доступної та якісної освіти за різними формами навчання відповідно до вимог суспільства, запитів особистості, потреб держави.

   2. Реалізацію основних положень Національної стратегії розвитку освіти в Україні на період до 2021 року.

   3. Забезпечення якісного науково-методичного супроводу впровадження нових Державних стандартів початкової, базової та повної загальної середньої освіти.

   4. Підвищення рівня якості навчання учнів шляхом удосконалення роботи по впровадженню інноваційних педагогічних технологій.

   5. Модернізація змісту, методів, форм навчання і виховання, удосконалення системи контролю та оцінювання.

   6. Підвищення ефективності роботи з обдарованою учнівською молоддю, поліпшення якісних показників роботи. Стимулювання діяльності учнів та вчителів.

   7. Посилення методичної роботи з педагогічними працівниками щодо організації роботи з дітьми 5-річного віку.

   8. Вдосконалення організаційно-методичної роботи у підготовці та участі випускників 2014 року в ЗНО, спрямувавши її на позитивний результат.

   9. Удосконалення системи моніторингових досліджень якості освіти.

   10. Продовження роботи по формуванню в учнів навичок здорового способу життя та їх збереження, створивши умови для оздоровлення та відпочинку дітей в пришкільному таборі з денним перебуванням.

   11. Спрямування виховного процесу на покращення змісту правової освіти, здорового способу життя та застереження дітей від травматизму.

   12. Розвивати матеріально-технічну базу з питань комп’ютеризації навчального закладу й поповнення фонду бібліотеки навчально-наочними посібниками та художньою літературою.

Всі завдання, поставлені перед учасниками навчально–виховного процесу, були успішно реалізовані.

Навчально-виховний процес спрямовувався на забезпечення наступності в навчанні початкової, середньої та старшої школи.

Інтеграція України до світового та європейського освітнього простору передбачає необхідність перегляду деяких підходів до навчання та виховання учнівської молоді, аналізу чинників, що гальмують підвищення якості навчання, права на рівний доступ до загальної середньої освіти, формування життєспроможності особистості. Пріоритетними стають особистісно орієнтований, компетентнісний підходи, які покликані підготувати особистість, спроможну бути активною, здатною осмислено зберігати, самостійно відтворювати власну життєдіяльність, досягти життєвого успіху.

Першочерговим завдання навчального закладу є забезпечення високої якості освіти та відповідності її потребам особистості. Сучасному суспільству потрібна людина творча й ініціативна, готова та здатна відповідати за власний добробут і добробут усього суспільства, бути свідомим громадянином України.Каталог: Files -> downloads
downloads -> Україна в 70-90 рр. XIX ст. Реферат
downloads -> Урок 2 Тема. Архітектура кам'яний літопис століть
downloads -> Закон України,,Про охорону навколишнього середовища ''
downloads -> Конспект уроку Національні парки Африки. Стихійні явища природи. Екологічні проблеми
downloads -> Уроках «Художньої культури»
downloads -> «Україна і Африка»
downloads -> Не згасає вогонь у розумних очах
downloads -> Наказ №257 Про затвердження програм гурткової роботи
downloads -> Різноманітність тварин у природі


Поділіться з Вашими друзьями:
  1   2   3   4   5   6   7   8   9   ...   44


База даних захищена авторським правом ©referatu.in.ua 2017
звернутися до адміністрації

    Головна сторінка