Закону «Про загальну середню освіту»Скачати 484.29 Kb.
Сторінка1/5
Дата конвертації23.12.2017
Розмір484.29 Kb.
ТипЗакон
  1   2   3   4   5

Звіт про роботу

Улянівської ЗШ І-ІІІ ступенів

за І семестр 2013-2014 навчального року

В своїй роботі педагогічний колектив Улянівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Олександрійської районної ради керується вимогами Конституції України, Закону «Про загальну середню освіту».

Навчанням охоплено усіх дітей та підлітків віком від 6 до 18 років. На початок І семестру в Улянівській ЗШ І-ІІІ ступенів навчався 131 учень, на кінець 129 учнів.

Керуючись нормативними документами, школа надає можливість громадянам України здобути повну середню освіту формою екстернату.

Втілюючи вимоги Закону України «Про освіту» в життя, педагогічний колектив школи спрямував свою діяльність на поліпшення навчально-виховного процесу, зміцнення матеріальної бази школи, посилення пізнавальної активності школярів, впровадження інноваційних методів та форм навчання учнів.

У виховній роботі навчального закладу цілеспрямовуючими були питання патріотичного, морального, правового, трудового, екологічного, краєзнавчого виховання учнів, здійснення суспільного навчання, удосконалення форм та методів навчального процесу, підвищення загальної успішності учнів.

Протягом І семестру Улянівська школа, у своїй роботі, керувалася пунктами плану роботи відділу освіти Олександрійської РДА на 2013-2014 н.р., планом роботи школи на поточний навчальний рік, наказами, директивними документами та нормативними документами освітніх та державних установ різних рівнів.

ОРГАНІЗАЦІЙНО-УПРАВЛІНСЬКА ДІЯЛЬНІСТЬ:

У навчальному закладі, за І семестр 2013-2014 навчального року, працювали 19 педагогічних працівників з яких:На момент тарифікації на вакансію було винесено години біології, екології, образотворчого мистецтва, музичного мистецтва у зв’язку із відсутністю фахівців. Години образотворчого мистецтва, після клопотання адміністрації школи до відділу освіти, було про тарифіковано вчителю історії Коломойцю С.Д., години музичного мистецтва – вчителю початкових класів Безуглій В.А. Із 09.09.2013 року на посаду вчителя біології за сумісництвом була прийнята Швець В.П., яка пропрацювавши до 18.10.2013 року, звільнилася за власним бажанням, а з 22.10.2013 року на посаду вчителя біології була прийнята Бобошко М.Г.

Що стосується кваліфікаційного рівня педагогічного колективу школи, то він має наступний вигляд:


  1   2   3   4   5


База даних захищена авторським правом ©referatu.in.ua 2017
звернутися до адміністрації

    Головна сторінка