Завдання для самостійної роботи з елементами дистанційного навчанняСкачати 162.16 Kb.
Сторінка1/6
Дата конвертації22.05.2018
Розмір162.16 Kb.
ТипРеферат
  1   2   3   4   5   6

Завдання для самостійної роботи з елементами дистанційного навчання

з дисципліни «Латинська мова»

на період з 24 січня до 28 лютого 2018 р.

для студентів 1 курсу

освітньої програми «Азербайджанська мова та література, англійська мова».


Електронні адреси викладачів для консультування та надсилання виконаних завдань:
канд. філол. наук, доц. Лазер-Паньків Олеся Василівна (електронна пошта – o.lazer-pankiv@knu.ua)
Види та форми контрольних заходів

з перевірки самостійної роботи студентів, критерії оцінювання

Контроль за виконанням самостійної роботи студентами здійснюється у двох формах: у січні-лютому за допомогою електронних засобів (електронною поштою), у березні – шляхом проведення письмової контрольної роботи.

Порядок контролю за виконанням самостійної роботи у січні-лютому 2018 р. відбувається у два етапи. Під час першого етапу (24 січня – 21 лютого 2018 р.) студенти мають вивчити запропоновані питання визначених тем на базовому рівні. Для підтвердження виконання завдання студенти мають надіслати письмові відповіді на теоретичні питання та практичні завдання не пізніше 21 лютого 2018 р. Викладач оцінює виконані завдання в категоріях «зараховано» або «не зараховано». Завдання першого етапу, які мають бути виконані та надіслані на електронну пошту викладача, подано у додатку 1.

На другому етапі самостійної роботи (21 лютого – 28 лютого 2018 р.) кожен студент має опанувати одне з питань винесених на самостійну роботу тем на поглибленому рівні. Підтвердженням його роботи в межах цього етапу є написання реферату по одному з питань. Теми рефератів подано у додатку 2.

Реферат має включати наступні структурні елементи: титульний аркуш, зміст, основна частина, список використаних джерел та літератури. Оформлення реферату наступне: інтервал між рядками 1,5; шрифт Times New Roman; кегль 14; вирівнювання тексту – по ширині. Рекомендований обсяг реферату: 5-8 сторінок. Реферат (у друкованому вигляді) має бути зданий викладачу не пізніше першого заняття з дисципліни у березні 2018р. Викладач оцінює реферат в категоріях «зараховано» або «не зараховано». Викладач повідомляє студенту, чи зарахований його реферат. Якщо реферат не зарахований, викладач вказує недоліки та вимоги щодо доопрацювання реферату. Не допускається написання реферату на одну й ту ж тему більш ніж двома студентами академічної групи. Ідентичні за змістом реферати отримують оцінку «не зараховано», студенти мають повторно підготувати реферати.

Виконання обох етапів самостійної роботи є допуском до написання контрольної тестової роботи у березні 2018 р. Якщо відповіді на теоретичні питання, практичні завдання та реферат здані невчасно без поважних причин, або не зараховані, студент втрачає можливість написання контрольної роботи та отримання відповідних модульний балів, без можливості перескладання.

На контрольну тестову роботу за підсумками самостійної роботи виносяться всі зазначені нижче теоретичні питання. Робота оцінюється максимум в 10 балів.

Контрольна тестова робота проводиться на першому (або другому) семінарському занятті з курсу у березні 2018 р.
Каталог: wp-content -> uploads -> 2018
2018 -> Програма І робочий план конкретно-соціологічного дослідження Методи збору соціологічної інформації
2018 -> Робоча програма навчальної дисципліни політична комунікація та інформаційна безпека (Частина 2) Ступінь магістра
2018 -> Політична історія миколаївщини
2018 -> З методикою навчання
2018 -> Навчально-методичний комплекс
2018 -> Конспект лекцій з дисципліни
2018 -> Програма навчальної дисципліни Політична історія україни Ступінь бакалавра
2018 -> Навчально-методичний комплекс


Поділіться з Вашими друзьями:
  1   2   3   4   5   6


База даних захищена авторським правом ©referatu.in.ua 2017
звернутися до адміністрації

    Головна сторінка