Зміст справиСторінка1/50
Дата конвертації03.05.2018
Розмір4.24 Mb.
  1   2   3   4   5   6   7   8   9   ...   50

ЗМІСТ СПРАВИ


№ з/п

Назва розділу

Стор.

1.

Установчі та реєстраційні документи
1.1.

Копія свідоцтва про державну реєстрацію навчального закладу
1.2.

Копія довідки про включення до Єдиного державного реєстру підприємств та організацій
1.3.

Копія Статуту університету
1.4.

Копія ліцензії про надання освітніх послуг
1.5.

Копія сертифікату про акредитацію університету
1.6.

Копія сертифікату про акредитацію напряму підготовки (спеціальності)
1.7.

Копії документів, що засвідчують рівень освіти, кваліфікації та громадянство ректора університету: дипломів про вищу освіту та науковий ступінь, атестату про вчене звання, першої сторінки паспорта
1.8.

Копії документів, що засвідчують право власності (оперативного управління чи користування) основними засобами для навчально-виховного процесу на строк, необхідний для завершення надання послуги
1.9.

Копії документів про відповідність приміщень навчального закладу та його матеріально-технічної бази санітарним нормам, вимогам правил пожежної безпеки та охорони праці
2.

Звіт про діяльність ДВНЗ «Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника» за напрямом підготовки 6.030101 «Соціологія»
2.1.

Загальна характеристика ДВНЗ «Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника», напряму підготовки 6.03010 «Соціологія» та випускової кафедри
2.2.

Формування контингенту студентів
2.3.

Зміст підготовки фахівців
2.4.

Організаційне та навчально-методичне забезпечення підготовки фахівців
2.5.

Кадрове забезпечення навчального процесу
2.6.

Матеріально-технічне забезпечення освітньої діяльності
2.7.

Інформаційне забезпечення навчального процесу
2.8.

Якісні характеристики підготовки фахівців
2.9.

Виховна робота
2.10.

Науково-дослідна робота та міжнародні зв’язки
2.11.

Перелік зауважень (приписів) органів, що здійснюють контроль за дотриманням ліцензійних умов, та заходи щодо їх усунення
2.12.

Опис внутрішньої системи забезпечення якості освітньої діяльності
2.13.

Підстави для акредитації

1. Установчі та реєстраційні документи


2. Звіт про діяльність

ДВНЗ «Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника»

за напрямом підготовки

6.030101 «Соціологія»
2.1. Загальна характеристика ДВНЗ «Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника», напряму підготовки 6.030101 «Соціологія» та випускової кафедри
Державний вищий навчальний заклад «Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника» (далі – Університет) – вищий навчальний заклад державної форми власності, акредитований за ІV рівнем акредитації рішенням ДАК України від 02.07.2008 р., протокол №79, підпорядкований Міністерству освіти і науки України.

Ректором університету з квітня 2012 р. є Цепенда Ігор Євгенович. Він закінчив Івано-Франківський державний педагогічний інститут імені Василя Стефаника за спеціальністю «Історія і педагогіка». І. Є. Цепенда – доктор політичних наук, професор.

Історія Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника розпочалася в жовтні 1939 р., коли в місті Станіславі (з 1962 р. – Івано-Франківськ) почали працювати семінари вчителів. Пізніше з ініціативи місцевих органів влади створено учительський інститут (березень 1940 р.), директором якого став викладач педагогіки Станіславської педагогічної школи Ф.  Плотницький. В інституті функціонувало три факультети: історичний, фізико-математичний і філологічний з двома відділеннями – української мови і літератури та російської мови і літератури.

Новий етап в роботі навчального закладу розпочався у 50-х роках. Постановою Ради Міністрів УРСР від 4 серпня 1950 р. Станіславський учительський інститут було реорганізовано у педагогічний. Почалася підготовка вчителів вищої кваліфікації.

5 січня 1971 р. Івано-Франківському педагогічному інституту було присвоєно ім’я видатного українського письменника Василя Стефаника.

Проголошення незалежності України і розбудова національної державності створила принципово нові умови для розвитку всієї системи освіти, в тому числі й вищої, поставила перед педагогами та науковцями якісно нові завдання. Необхідно було створити для мешканців області можливості для здобуття ширшої ґрунтовнішої освіти на рівні сучасних світових стандартів, забезпечити яку міг лише класичний університет. Саме тому за ініціативою і проханням навчального закладу 26 серпня 1992 р. перший Президент України Леонід Кравчук підписав Указ про створення на базі Івано-Франківського державного педагогічного інституту Прикарпатського університету імені Василя Стефаника.

У 1999 р. Прикарпатський університет акредитовано за IV (найвищим) рівнем акредитації.

Враховуючи вагомий внесок Прикарпатського університету у підготовку висококваліфікованих фахівців, плідну наукову та науково-педагогічну працю колективу 21.08.2004 р. згідно з Указом Президента України № 958 від 21.08.2004 р. та наказом Міністерства освіти і науки України № 718 від 13.09.2004 р. Прикарпатському університету імені Василя Стефаника надано статус національного.

Університет став сучасним і потужним навчально-науковим комплексом, який об’єднує 8 навчальних інститутів (історії, політології і міжнародних відносин, мистецтв, педагогічний, природничих наук, туризму, філології, юридичний, Коломийський), 6 факультетів (економічний, іноземних мов, математики та інформатики, фізико-технічний, фізичного виховання і спорту, філософський), 3 навчально-консультаційні центри (у містах Калуші Івано-Франківської обл., Чорткові Тернопільської обл., Рахові Закарпатської обл.), Івано-франківський коледж, школу-ліцей, 36 наукових структур (наукові та навчально-наукові інститути, центри, лабораторії, ботанічний сад, дендрологічний парк, наукова бібліотека).

Сьогодні навчально-виховну та наукову роботу на 80 кафедрах університету здійснюють понад 1 тис. науково-педагогічних співробітників, у тому числі 101 доктор наук, професор, 650 кандидатів наук, доцентів. В університеті навчається понад 15 тис. студентів, а за весь час своєї діяльності ВНЗ підготував понад 250 тис. спеціалістів.

Університет розташований за адресою: 76018, м. Івано-Франківськ, вул. Шевченка, 57. Телефон – (0342) 75-23-51; Факс – (03422) 3-15-74; E-mail: instHYPERLINK "mailto:inst@pu.if.ua"@HYPERLINK "mailto:inst@pu.if.ua"puHYPERLINK "mailto:inst@pu.if.ua".HYPERLINK "mailto:inst@pu.if.ua"ifHYPERLINK "mailto:inst@pu.if.ua".HYPERLINK "mailto:inst@pu.if.ua"ua З детальнішою інформацією про Університет можна ознайомитись на сайті wwwHYPERLINK "http://www.pu.if.ua/".HYPERLINK "http://www.pu.if.ua/"puHYPERLINK "http://www.pu.if.ua/".HYPERLINK "http://www.pu.if.ua/"ifHYPERLINK "http://www.pu.if.ua/".HYPERLINK "http://www.pu.if.ua/"ua.

Загальну характеристику Університету наведено у табл. 2.1.Таблиця 2.1
Поділіться з Вашими друзьями:
  1   2   3   4   5   6   7   8   9   ...   50


База даних захищена авторським правом ©referatu.in.ua 2017
звернутися до адміністрації

    Головна сторінка