«Значення прав у моєму житті»Скачати 33.52 Kb.
Дата конвертації24.02.2018
Розмір33.52 Kb.

Вікторівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів

імені Героя Радянського Союзу С.П.Кобця.

Твір на тему :

«Значення прав у моєму житті»

Роботу виконав учень

11 класу

Корінний Владислав

2013 р.

Кожна людина від народження має права. Всі вони закріпленні в Декларації прав людини, яка прийнята та схвалена міжнародним товариством. Дивно, але людству знадобиться століття, щоб зрозуміти власні права та утвердити їх. Вони ж такі прості та ясні!. І якщо всі люди будуть поважати свої права та чужі, на Землі значно поменшає горя, сліз та кривди.

Першим і головним правом людини є її право на життя. Це право 16 років тому отримав і я. Людське існування має бути священним для всіх. Також я вважаю, що і я ,і кожна людина має право не просто прожити своє життя, але прожити його гідно. Ніхто інший не може не принижувати особистість ані морально, ані фізично: не бити, не залякувати, не примушувати до чогось. Людина має право на власну гідність та волю. І тому вона може вільно обирати: де вчитися, де працювати, кого кохати.

Я вже дорослий . І пройде небагато часу, як залишу стіни своєї домівки,рідної школи. Буду навчатися далі , отримаю хорошу освіту , обов’язково хотів би мати гарну роботу і ,як кожна людина на цій землі, знайти свою другу половинку.

Тож кожному дається право на приватну власність та таємницю приватного життя. Така вже людська природа, що ми всі бажаємо мати щось своє: будинок, автомобіль та ін.. Ніхто не має права відбирати це в нас.

Охороняти права людини має держава та закони. Але людям часто доводиться захищати себе від держави та її керівних органів. Ще сімдесят років тому в нашій країні розстрілювали хлопців, які не хотіли служити в армії. У той же час у Європі деяким слабким на здоров’я жінкам забороняли народжувати дітей задля « чистої нації».

Дуже добре, що ці часи минули, людство стало більш свідомим. Але не можна стовідсотково сказати , що права людей дотримуються в наш час і в нашій країні.

Особисто я вважаю, що кожен з нас має знати свої права та й обов’язки, бути обізнаним у цих питаннях і при потребі вміти захистити себе. А також обов’язково поважати права інших людей не менше,ніж власні. Тоді сама держава зможе називатися дійсно правовою.Вікторівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів

імені Героя Радянського Союзу С.П.Кобця.

Твір на тему :

«Значення прав у моєму житті»

Роботу виконала учениця

10 класу

Килимниченко Марина

2013 р.

Кожна людина в нашій країні ,не зважаючи на стать,вік,зовнішність,станову приналежність має однакові права та обов’язки. Це засвідчує стаття перша загальної Декларації прав людини: «Всі люди народжуються вільними і рівноправними у своїй гідності та правах».

Я вважаю, що першим і головним моїм правом, як і будь-якої людини, є право на життя,яке стосується усіх без винятку. І ніхто не може бути свавільно позбавлений цього права,адже головним обов’язком держави є захист кожного її громадянина. Наслідком порушення такого права є покарання,передбачене Кримінальним кодексом України.

Право на життя передбачає в собі відповідальність не лише перед державою,а й перед іншими людьми та недопустимість його марнування. Нажаль,нині чимало людей(з незрозумілих для мене причин)здатні занапастити своє життя й життя своїх близьких, обравши шлях наркоманів,алкоголіків і вбивць. Я думаю, що все -таки головною причиною таких вчинків є молодість,коли ми ще не здатні правильно аналізувати свої дії ,чи вплив інших людей,викликаний бажанням виділитись серед інших.

Я зараз знаходжусь в такому віці,коли мені дуже важливо визначитись ,яке майбутнє я хочу обрати собі та своїм майбутнім дітям та яку користь я зможу принести своїй родині, державі та народові.

Всі люди мають безліч інших прав:право на освіту,на забезпечення,відпочинок,право висловлювати власну думку. Саме наведені вище права і допомагають мені та моїм ровесникам формувати свою особистість. А,як відомо,саме молоде покоління здатне сформувати нові суспільні відносини на демократичних засадах і розв’язати проблему взаємозв’язку держави,суспільства в цілому та конкретної особи,при цьому спираючись на головні права та свободи людини.Отже, на мою думку, права відіграють важливу роль у моєму житті та житті кожної людини, але щоб повноцінно ними користуватися потрібно обов’язково знати закони та неухильно їх виконувати
Каталог: Files -> downloads
downloads -> Україна в 70-90 рр. XIX ст. Реферат
downloads -> Урок 2 Тема. Архітектура кам'яний літопис століть
downloads -> Закон України,,Про охорону навколишнього середовища ''
downloads -> Конспект уроку Національні парки Африки. Стихійні явища природи. Екологічні проблеми
downloads -> Уроках «Художньої культури»
downloads -> «Україна і Африка»
downloads -> Не згасає вогонь у розумних очах
downloads -> Наказ №257 Про затвердження програм гурткової роботи
downloads -> Різноманітність тварин у природі


Поділіться з Вашими друзьями:


База даних захищена авторським правом ©referatu.in.ua 2017
звернутися до адміністрації

    Головна сторінка