Звіт директора школи на загальних зборахЗвітСкачати 329.17 Kb.
Сторінка1/9
Дата конвертації23.09.2018
Розмір329.17 Kb.
ТипЗакон
  1   2   3   4   5   6   7   8   9

Звіт

директора Ужгородської класичної гімназії

про свою діяльність на посаді за 2016 – 2017 н. р.

Завершується навчальний рік. Тому у своєму виступі я проведу аналіз освітньої діяльності в гімназії за минулий навчальний рік і представлю широкій аудиторії педагогічну стратегію на 2017-2018 навчальний рік.

Як директор гімназії у своїй діяльності протягом звітного періоду я керувався Конституцією України, законами України «Про освіту», «Про загальну середню освіту» (зі змінами), «Про внесення змін до законодавчих актів з питань загальної середньої та дошкільної освіти щодо організації навчально-виховного процесу», Положенням про загальноосвітній навчальний заклад, законодавчими актами України, постановами Верховної Ради України, актами Президента України, прийнятими відповідно до Конституції та законів України, Кабінету Міністрів України, наказами Міністерства освіти і науки України, Департаменту освіти і науки Закарпатської ОДА, управління освіти Ужгородської міської ради, інших центральних органів виконавчої влади, рішеннями місцевих органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування та іншими нормативно-правовими документами, які визначають порядок організації навчально-виховної роботи в загальноосвітніх закладах, і враховуючи вимоги додержання Державного стандарту початкової загальної освіти, Державного стандарту базової і повної середньої освіти, Концепції профільного навчання щодо організації навчального процесу в загальноосвітніх навчальних закладах.

Класична гімназії у 2016-2017 н.р. працювала в режимі розвитку, активно впроваджувала у навчально-виховний процес розробки кращих навчально-виховних методик. Вважаю, що аналіз освітньої діяльності за минулий навчальний рік підтверджує правильність обраного напрямку розвитку.

За минулий навчальний рік педагогами нашої гімназії зроблено чимало. Про це свідчать здобутки нашого педагогічного колективу, окремих учителів, результати ДПА учнів 5 і 7 класів, перемоги учнів на предметних олімпіадах, МАН, різноманітних конкурсах, професійні й особисті досягнення гімназистів, достатньо високий попит в освітніх послугах гімназії в місті.

Моніторинговий аналіз освітньої діяльності гімназії за минулий навчальний рік показав позитивну динаміку в усіх сферах освітньої діяльності.Забезпечені більш широкі можливості для розвитку й творчої самореалізації суб’єктів освітнього процесу, що підтверджується наступними показниками:


 1. У 2016-2017 навчальному році діяльність педагогічного колективу була спрямована на реалізацію ключового методичного питання «Створення сприятливого освітнього середовища для розвитку компетенцій особистості учня на засадах креативної освіти».

 2. Педагогічний колектив успішно реалізовував основні положення Статуту гімназії.

 3. Забезпечена позитивна динаміка рівня навчальних досягнень та рівня розвитку учнів.

 4. Сформована культура управління, що сприяє подальшому розвитку й удосконаленню державно-громадського управління гімназією (рада гімназії, педрада, учнівське самоврядування).

 5. Виконана значна робота з удосконалення нормативно-правової бази, внесені зміни й доповнення до існуючих локально-нормативних актів гімназії.

 6. Створена система удосконалення професійної майстерності вчителів, постійно підвищується професійний ріст педагогів через курсову перепідготовку, самоосвіту, практику використання інформаційно-комунікаційних технологій, що сприяє створенню умов для оволодіння освітніми інноваціями педагогічним колективом.

 7. Забезпечені умови для безпечного проведення навчально-виховного процесу.

 8. За минулий навчальний рік зросла активність учителів, підвищилося прагнення до творчої діяльності.

 9. Упроваджуються в практику роботи гімназії нові педагогічні технології, особливо успішно вирішено питання інформаційно-комунікаційних технологій на уроках. Гімназія у цьому році здобула диплом І ступеня на виставці «Інноватика в сучасній освіті» у номінації «Сучасна школа – якою має бути?»

 10. Постійно поповнюється та зазнає модифікацій інформаційно-методичне забезпечення гімназії: розширено можливості використання електронного щоденника, мережі Інтернет, гімназійного сайту (І місце в 2017р. серед закладів у м.Ужгороді), запроваджено електронну тест- систему оцінювання учнів.

 11. Функціонування гімназії характеризується стабільністю режиму розвитку; інноваційні процеси, які проходять на даний час у гімназії, пов’язані зі створенням умов для роботи з обдарованими учнями та використанням електронних носіїв інформації для індивідуалізації навчальної діяльності.

 12. Удосконалено модель навчального плану, яка дозволяє реалізувати високу якість освіти в окремих освітніх галузях, спрямована на формування інформаційної і академічної компетентності учнів.

 13. Гімназія укомплектована висококваліфікованими педагогічними кадрами, що здатні забезпечувати достатній та високий рівень якості викладання з урахуванням змін, що відбуваються в суспільстві і сфері освіти.

 14. Організований достатній рівень роботи з обдарованими дітьми при забезпеченні необхідною педагогічною й психологічною підтримкою, інформаційним середовищем і навчальним обладнанням.

 15. Створений медіа-простір гімназії з метою найбільш повного використання інформаційних ресурсів різного виду.

 16. Створена система моніторингу навчально-виховного процесу, яка успішно використовується в управлінні якістю освіти в гімназії.

 17. Зросла роль предметних кафедр в організації науково-педагогічної, науково-дослідницької роботи з учителями.

 18. Створена матеріально-технічна база для навчання й виховання учнів, що постійно модернізується й поповнюється новими сучасними навчально-наочними посібниками та приладами.

 19. Стратегічні орієнтири гімназії цілком узгоджуються зі стратегічними орієнтирами державної освітньої політики. Потенціал гімназії може й повинен використовуватися в інтересах модернізації освіти в цілому.

 20. Гімназія має позитивний імідж. Позитивну динаміку показують щорічні опитування соціуму, батьків, учнів та випускників гімназії з питань, що стосуються освітнього закладу.

 21. У межах гімназії не припиняються пошуки ефективних шляхів у вирішенні освітянських проблем.

 22. Реалізовується цілісна програма діагностики та психологічного супроводу кожного учня.

 23. Продовжується багатоаспектна й усебічна діяльність учнів у контексті ціннісного самоусвідомлення особистості та розвитку її творчих можливостей.

 24. Створений освітній простір гімназії передбачає широку реалізацію можливостей учнів у різноманітних напрямках.

 25. Здійснюється системний підхід до аналізу й планування роботи гімназії.

 26. Важливим досягненням педагогічного колективу є той факт, що 100% випускників успішно здають ЗНО та вступають до вищих навчальних закладів.

 27. Склалася система виховної роботи, яскравим показником якої є рівень вихованості гімназистів (спокійні й доброзичливі стосунки в класних колективах, низька кількість дисциплінарних порушень серед гімназистів, відсутність протиправних дій, підвищення культури спілкування та покращення рівня поведінки учнів під час масових загальногімназійних заходів).

 28. Збережені традиції гімназії, які формують її обличчя. Вони стали невід’ємною частиною виховної роботи, засобом єднання дітей та дорослих.

 29. Широко впроваджується система підтримки учнів, які мають проблеми у навчанні.

 30. Освітній простір гімназії характеризується інтелектуальним спрямуванням (широке та успішне представлення гімназистів на предметних олімпіадах, МАН, різноманітних конкурсах, змаганнях, турнірах).

 31. Гімназія є єдиним колективом зі своїм різноманітним культурним життям (екскурсії, відвідування музеїв, театрів, поїздки та походи, які не лише цікаві й пізнавальні, але й допомагають учням краще пізнати один одного, згуртуватися, проявити свої людські якості).

 32. Приміщення гімназії красиві, естетичні, сучасні, теплі, затишні, зручні, комфортні й відповідають санітарно-гігієнічним нормам.

 33. Сформовано освітнє середовище, що спрямоване на збереження здоров’я.

 34. У колективі створені комфортний психологічний мікроклімат, теплота взаємовідносин, повага гідності кожної дитини. Діє система морального заохочення учнів, морального та матеріального заохочення педагогічних працівників, турбота про їх фізичний стан, здоров’я.

 35. Педагогічний колектив розуміє значимість завдань, які стоять перед сучасною школою й освітою, усвідомлює необхідність нових підходів до навчання в умовах, що постійно змінюються тому на наступний навчальний рік знову ставить перед собою нові завдання.

Поділіться з Вашими друзьями:
  1   2   3   4   5   6   7   8   9


База даних захищена авторським правом ©referatu.in.ua 2017
звернутися до адміністрації

    Головна сторінка