Звіт про діяльність закладу освіти, 2016-2017н р. с. Джурків,2017 рік Робота над проблемним питаннямСкачати 356.61 Kb.
Сторінка1/9
Дата конвертації08.06.2018
Розмір356.61 Kb.
ТипЗвіт
  1   2   3   4   5   6   7   8   9

Управління освіти Коломийської РДА

Джурківський НВК «ЗОШ І-ІІ ст.-ДНЗ»

Річний звіт про діяльність закладу освіти, 2016-2017н.р.

с.Джурків,2017 рік

Робота над проблемним питанням

Процеси глобальних змін, що відбуваються на сучасному етапі розвитку всього українського суспільства, і освіти, зокрема, вимагають нових підходів до навчання учнів, пріоритетними серед яких є впровадження новітніх інформаційно-комунікаційних технологій, що мають забезпечити доступність та ефективність освіти, вдосконалення навчально-виховного процесу, підготовку молодого покоління до життєдіяльності в інформаційному суспільстві. Подолати суперечності між фактичним рівнем професійної компетентності вчителів і необхідними для сучасного управління знаннями і вмінням в умовах інформаційного суспільства можливо шляхом використання інформаційно-комунікаційних технологій.


Актуальність підвищення ефективності інформаційно-комунікаційних технологій (ІКТ) в навчанні учнів в інформаційному суспільстві очевидна. Інформаційна діяльність директора школи повинна ґрунтуватися передусім на інформаційних процесах і полягає у розробці інформаційної політики, через створення програми інформатизації діяльності загальноосвітнього навчального закладу; формуванні і розвитку освітньо-інформаційного середовища та інформаційної інфраструктури; створенні, розвитку і використанні інформаційних ресурсів і систем, автоматизованих систем управління; розробці і використанні комп’ютерно-інформаційних і телекомунікаційних технологій у навчально-виховному і управлінському процесах.
Саме тому наша школа пріоритетним напрямком у своїй діяльності визначила роботу над науково-методичною проблемою "Впровадження інформаційно-комп*ютерних технологій в навчально-виховний процес та управлінську діяльність».
І зараз, аналізуючи роботу за рік над проблемою школи, хотілося б відмітити, що ми досягли певних результатів:
    Більшість вчителів школи оволоділи основами ІКТ та використовують на своїх уроках комп’ютерну підтримку та мультимедійні засоби передачі інформації.

--    Викладання інформатики з 2 класу дає змогу використовувати знання ПК учнями при підготовці презентацій, навчальних та виховних проектів з різних предметів.


    Інформатизація управлінської діяльності адміністрації школи дає можливість підвищити рівень та якість методичної допомоги вчителям та внутрішньо шкільного контролю, звітності.

-- В школі повноцінно працює комп*ютерний клас, в якому створено локальну мережу із 12 комп*ютерів, є 2 робочі мультимедійні проектори, під*єднаний швидкісний інтернет ( тепер уже 40 Мбіт/с),а приміщення школи повністю охоплено вай-фай мережою.


--В цьому році наша школа продовжила роботу над удосконаленням свого шкільного сайту. Ми підійшли до цієї справи з усією відповідальністю, і як результат наш сайт поповнюється різноманітними матеріалами про життя і навчання наших учнів,методичними матеріалами для вчителів.

До сучасних інформаційно-комунікаційних технологій навчання відносяться Інтернет-технології, мультимедійні програмні засоби, офісне та спеціалізоване програмне забезпечення, електронні посібники та підручники, системи дистанційного навчання (системи комп'ютерного супроводу навчання).

 І.Інтернет - це джерело інформації, корисної з точки зору навчальної діяльності, її аналізу та оцінювання.

 Учителі Данилюк Н.С..,Городько О.І.Федоринчак С.Д.,Лазановська Г.М.,Домбровський О.П.,Домбровська Л.В..,Кіданецький В.М. ,Сов*як М.М. та інші використовують інформаційні ресурси Інтернету за наступними напрямками:

• Самоосвіта, тобто вивчення досвіду колег в інших містах України й інших країн.

 •Підготовка конспектів і дидактичних матеріалів. Підготовка атестаційних матеріалів.

 •Позакласна робота учнів при підготовці рефератів, доповідей, повідомлень, індивідуальних творчих завдань.

•Використання безпосередньо на уроках при самостійній роботі з документами, що вивчаються, довідковими матеріалами, навчальними інтерактивними моделями тощо.

• Тестування знань учнів з певних розділів курсу.

У будь-якому варіанті доступ в Інтернет для вчителя підвищує і рівень підготовки самого вчителя, і рівень проведення занять, і якість знань учнів. При цьому інтерес більшості учнів до комп'ютера й Інтернету підвищує мотивацію навчання.

Поділіться з Вашими друзьями:
  1   2   3   4   5   6   7   8   9


База даних захищена авторським правом ©referatu.in.ua 2019
звернутися до адміністрації

    Головна сторінка