Звіт про хід виконання заходів Комплексної обласної програми медичного І соціального забезпечення учасників антитерористичної операції та членів їх сімей, ветеранів війни та прирівняних до них осіб на 2017-2019 рокиСкачати 129.2 Kb.
Сторінка1/9
Дата конвертації18.04.2018
Розмір129.2 Kb.
ТипЗвіт
  1   2   3   4   5   6   7   8   9Звіт про хід виконання заходів Комплексної обласної програми медичного і соціального забезпечення учасників антитерористичної операції та членів їх сімей, ветеранів війни та прирівняних до них осіб на 2017-2019 роки»

Метою Програми є реалізація комплексу взаємопов’язаних завдань і заходів у регіоні, що спрямовані на покращання соціального, медичного захисту, та надання матеріальної допомоги з метою забезпечення матеріальної підтримки ветеранів війни. Мета програми відповідає принципам Стратегії розвитку Луганської області до 2020 року, зокрема щодо покращення доступу до якісних медичних, освітніх та соціальних послуг.

Функції організації та контроль за здійсненням заходів Програми покладаються на Департамент, як структурний підрозділ облдержадміністрації. Беруть участь у виконанні Програми інші структурні підрозділи облдержадміністрації департаменти: охорони здоров'я, освіти і науки, масових комунікацій; управління культури, національностей та релігій облдержадміністрації; Луганський обласний центр соціальних служб для сім’ї дітей та молоді; Луганський обласний центр зайнятості.


Каталог: sites -> default -> files
files -> Додаток до наказу від
files -> Робоча програма навчальної дисципліни екологія біологічних систем
files -> Зміст 2 Коран та його переклади в контексті історії 5
files -> Робоча програма навчальної дисципліни
files -> Програма навчальної дисципліни фізична реабілітація в педіатрії
files -> Кабінет міністрів україни
files -> Робоча програма навчальної дисципліни проектування технологічних процесів
files -> Реферат 2016 Реферат циклу наукових праць на здобуття щорічної премії Президента України для молодих вчених на тему


Поділіться з Вашими друзьями:
  1   2   3   4   5   6   7   8   9


База даних захищена авторським правом ©referatu.in.ua 2017
звернутися до адміністрації

    Головна сторінка