Звіт про роботу Школи сприяння здоров'ю при Соколівській загальноосвітній школі I-III ступенів відділу освіти Кіровоградської райдержадміністрації Кіровоградської областіСкачати 365.63 Kb.
Сторінка1/17
Дата конвертації23.06.2018
Розмір365.63 Kb.
ТипЗвіт
  1   2   3   4   5   6   7   8   9   ...   17

МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ УКРАЇНИ

СОКОЛІВСЬКА ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА І-ІІІ СТУПЕНІВ

КІРОВОГРАДСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

КІРОВОГРАДСЬКОЇ ОБЛАСТІ
ЗВІТ

про роботу Школи сприяння

здоров'ю

при Соколівській загальноосвітній школі I-III ступенів відділу освіти Кіровоградської райдержадміністрації Кіровоградської області
Звіт підготував

заступник директора з ВР Д.Курілов


Директор школи: В.Панчук
2013 рік

Здоров'я — не все, але все без здоров'я — ніщо.

Сократ


ВСТУП

Завжди вважалось, що загальним благом цивілізованого сус­пільства є турбота про людину, уміння любити ближнього, а голов­ною цінністю суспільства — життя та здоров'я людини. Здоров'я дітей і підлітків є однією з найактуальніших проблем світу й пред­метом першочергової важливості сьогодення.Стратегічні завдання сучасної освітньої політики та рефор­мування загальної середньої освіти, які визначені в Державній національній програмі «Освіта» (Україна XXI століття), у Законах України «Про освіту», «Про дошкільну освіту», «Про загальну се­редню освіту», «Про позашкільну освіту», Національній доктрині розвитку освіти в Україні, Постанові Кабінету Міністрів України «Про перехід загальноосвітніх навчальних закладів на новий зміст, структуру та 12-річний термін навчання», інших законодавчих документах, українське суспільство, нова соціальна реальність потребують становлення людини інноваційного типу, яка усвідом­лює власну роль і значення в житті суспільства, здатної жити та співпрацювати в глобальному світі, демократичному суспіль­стві, спроможної до самореалізації, життєво компетентної.

Проте, як зазначають С. Бондаренко, М. Крикуненко, «трагедія полягає в тому, що сучасна школа перетворилася в інструмент, який ще дає певні знання (якість яких постійно погіршується), але забирає головне — здоров'я учнів та природне бажання кож­ної дитини навчатися».

Факторами ризику виникнення захворювань у дітей є умови, створені в навчально-виховних закладах, перебування в яких для більшої частини підростаючого покоління стало постійним еле­ментом способу життя, низький рівень культури здоров'я сім'ї, родини та школи; відсутність у дітей та їх батьків сталих нави­чок здорового способу життя.

Слова великого педагога В. О. Сухомлинського «Зміцнити здоров'я людини в дитинстві, не допустити, щоб дитина вступала в юність кволою та млявою, — це означає дати їй усю повноту життєвих радощів» мають стати аксіомою діяльності кожного директора, кожного педагога.

Тому пріоритетним завданням Соколівської ЗОШ І-ІІІ ступенів є ство­рення необхідних умов для збереження й зміцнення фізично­го, духовного, психічного та соціального здоров'я всіх учасників навчально-виховного процесу, виховання фізично здорової та мо­рально досконалої молодої людини, працездатної, спроможної активно реалізувати себе в дорослому житті в інтересах своєї особистості, сім'ї, держави та суспільства.

Щоб усунути чи послабити вплив негативних факторів на здоров'я дітей, педагогічний колектив приділяв увагу проблемам ство­рення доцільно організованого позитивного освітньо-виховного простору як соціокультурного та педагогічного явища, націленого на:  • гармонійний розвиток;

  • збереження психічного, фізичного та духовного здоров'я дітей;

  • їх соціального захисту.

Діяльність сучасного навчального закладу була направлена на:

  • формування і розвиток фізично, психічно та морально здорової особистості зі стійкими переконаннями й системою знань про здоров'я, здоровий спосіб життя;

  • застосування комплексних медико-профілактичних, психоло­гічних та спортивно-оздоровчих заходів з метою зниження захворюваності серед дітей та учнівської молоді.Каталог: Files -> downloads
downloads -> Україна в 70-90 рр. XIX ст. Реферат
downloads -> Урок 2 Тема. Архітектура кам'яний літопис століть
downloads -> Закон України,,Про охорону навколишнього середовища ''
downloads -> Конспект уроку Національні парки Африки. Стихійні явища природи. Екологічні проблеми
downloads -> Уроках «Художньої культури»
downloads -> «Україна і Африка»
downloads -> Не згасає вогонь у розумних очах
downloads -> Наказ №257 Про затвердження програм гурткової роботи
downloads -> Різноманітність тварин у природі


Поділіться з Вашими друзьями:
  1   2   3   4   5   6   7   8   9   ...   17


База даних захищена авторським правом ©referatu.in.ua 2017
звернутися до адміністрації

    Головна сторінка